ARUM CHCE NAMÓWIĆ PACQUIAO NA WALKĘ Z TAYLOREM

Manny Pacquiao (62-8-2, 39 KO) marzy o starcie na igrzyskach, a jego wieloletni promotor Bob Arum chętnie skonfrontuje go z Joshem Taylorem (19-1, 13 KO).

Legendarny Filipińczyk od ponad dwóch lat jest na sportowej emeryturze, ciągnie jednak wilka do lasu. On sam liczy na dziką kartę, która otworzy mu furtkę do turnieju olimpijskiego. Szef grupy Top Rank ma wobec niego inne plany.

- Josh Taylor ma wrócić w okolicach kwietnia i szukamy dla niego rywala. Chciałbym skonfrontować go z Mannym Pacquiao w limicie wagi półśredniej. To byłaby dobra walka i wierzę, że sam Manny byłby nią zainteresowany. Jestem pewien, że Manny jeszcze wróci do boksu - powiedział Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-11-2023 19:13:40 
Gdyby to był Pacquiao z Thurmana to w ciemno oglądałbym taką walkę, ale dzisiaj taki występ, to jak zaklinanie rzeczywistości i chyba lepiej niech spróbuje z tymi igrzyskami olimpijskimi.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 29-11-2023 20:17:42 
Proba wypromowania Taylora na nazwisku Pacquiao czy co
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 30-11-2023 10:25:00 
gerlach
Chyba nie. Bardziej próba Aruma do przekonania samego siebie, że nie stoi nad grobem, bo jeśli udowodni/wmówi sobie, że Pacman z którym tak długo współpracował jeszcze się nie skończył to on też jeszcze może mieć nadzieję :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.