WIDEO: TRENING MEDIALNY BENAVIDEZA I ANDRADE'A

To może być walka roku. W sobotnią noc naprzeciw siebie staną Demetrius Andrade (32-0, 19 KO) oraz David Benavidez (27-0, 23 KO). Na rozgrzewkę prezentujemy Wam trening medialny obu pięściarzy i pozostałych uczestników gali w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 23-11-2023 12:41:54 
David już tutaj wygląda na dość wychudzonego, a na ważeniu będzie jeszcze bardziej odwodniony. Coraz większy problem ze zrobieniem wagi. Jeśli do walki z Alvarezem nie dojdzie w ciągu najbliższego roku, a najlepiej w maju, będzie ciężko. Myślenie trochę na zasadzie: "Myślał indyk o niedzieli...", ale w tym przypadku uzasadnione.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 23-11-2023 14:55:55 
Śmiesznie by wyszło jakby Benavidez już nie mógł robić wagi i by poszedł w górę się bić z kacapami i Brytolami za grosze, hehe. Ale nie życzę mu tego bo to jedna z ciekawszych walk jaka jest do zrobienia w tym momencie. Dla Alvareza to pewnie bez różnicy - nie ten to następny wskoczy w jego miejsce.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 23-11-2023 15:16:36 
Smieszne to będzie wtedy gdy okaże się, że Saul ma cojones takie, że z lupą szukać. A może i z mikroskopem. I jedynym Jego pomysłem na karierę jest przeczekać wagowo Davida.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.