NOWE TWARZE + STARA GWARDIA NA GALI GROMDA 15

Już 1 grudnia wyczekiwana gala GROMDA 15. Prezentujemy Wam kilku nowych uczestników tego wieczoru.

Wściekły byk powalający najtwardszych zakapiorów z Wysp Brytyjskich. Połączenie legendarnego Bobby Gunna i kultowego Clubber z filmu Rocky. Chwacki rzeźnik, radykalnie ubity, trzaskający szczęki i prostujący kinole. Jedno jest pewne... każdy po walce z nim nie jest już taki piękniutki. Oto RAGING BULL.

Jeden z pierwszych "gromdziarzy", uczestnik pierwszej gali. Szacunek ludzi ulicy i starej charakternej gwardii. Wraca CAPO.

Zakapior z Bieszczad... ten zawsze uśmiechnięty, który klepał dzielnicowych osiłków. Mieszanka wybuchowa kultowego Kickboxera oraz postaci Johnnego Cage'a z Mortal Kombat. Posmakował gołych pięści i chce jeszcze więcej. Czas sprawdzić się w elitarnym turnieju GROMDA. GOLCUŚ wchodzi do gry!

Nigdy się nie cofaj... nawet przed olbrzymim chłopiskiem. ARCZI wraca do małego ringu GROMDY.

Poznański bombardier. Kowadła w łapie, bitność bawoła i niezłomny charakter. Jeden za wszystkich... i w tryumfie uniesiona goła pięść. Ludziska, oto BICUŚ.

Chuligan Górnika Wałbrzych. Polski Tom Hardy, który rozgromił ulicznych królów walk bez zasad KOTS. Inwestor w nieruchomości oraz fascynat czystej przemocy i podziemnej rąbanki na gołe piąchy... do ostatniej kropli krwi. RAMBO wchodzi do gry.

Stara gwardia zawsze twardo. WILKU również wchodzi do gry!

Przypomnijmy, że w daniu głównym Mateusz "DON DIEGO" Kubiszyn będzie bronił pasa w konfrontacji z Łukaszem "GOATEM" Parobcem. Na gołe piąchy zadebiutuje również POPEK!

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA.
1.12.2023 - LIVE on PPV on GROMDA.tv
Bilety dostępne na stronie eBilet.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tadeusz555
Data: 21-11-2023 15:40:43 
Popek to jakiś śmiech na sali.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.