DAVID PRICE: JOSHUA ZA DUŻO MYŚLI, WILDER FAWORYTEM

David Price zdobył brązowy medal igrzysk olimpijskich wagi super ciężkiej, jako zawodowiec jednak osiągnął mniej niż stawiali eksperci. Dziś jest już bokserskim emerytem, lecz z uwagą śledzi sytuację w królewskiej kategorii.

Już 23 grudnia w Arabii Saudyjskiej wielka gala wagi ciężkiej. W dwóch głównych walkach wystąpią Anthony Joshua (26-3, 23 KO) i Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO). Jeśli obaj wygrają, prawdopodobnie w kolejnym starcie spotkają się już między sobą. Na kogo w takim zestawieniu postawiłby olbrzym z Liverpoolu?

- Moim faworytem w takiej walce byłby Wilder. Według mnie Joshua zaczął za dużo myśleć i kombinować. Jeśli podczas walki, pomiędzy rundami, za dużo rozmyślasz o walce, może ci to trochę przeszkadzać. A AJ zdecydowanie zaczął przesadzać w tej kwestii. Zresztą miałem ten sam problem co on. Wilder natomiast wychodzi do ringu, ma gdzieś jak wygląda i czy dobrze się prezentuje, a na końcu jest po prostu skuteczny w tym co robi. W tym aspekcie Wilder jest trochę podobny do Fury'ego. Oczywiście nie można skreślać Joshuy w tym pojedynku, on będzie na przykład lepszy w półdystansie, lecz moim faworytem pozostaje Wilder. Jego szybki i długi cios z prawej ręki powinien wystarczyć na AJ-a - uważa Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: januzs
Data: 18-11-2023 23:59:39 
Wildera czeka trudny pojedynek z Parkerem, on nie będzie mu pasował, co do AJ to się zgodzę z Pricem.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 19-11-2023 00:34:49 
Kurwa bez kitu to jest taka abstrakcyjna walka mocno, że aż nie wiadomo czego się spodziewać. Parker to twardy Maorys i przecież on da dobrą walkę. Wilder już jest na końcówce, ale to jest psychol i dojrzały już mężczyzna, któremu wszystko jedno mimo kasy jaką zarobił. Chyba tylko Stachursky by to rozkminił. Kamieniem go albo ważaj i on poprosi kolę.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 19-11-2023 01:53:41 
@BartonFink

Ja jakoś jestem spokojny o wynik tej walki. Prędzej czy później Wilder ustrzeli Parkera.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 19-11-2023 02:04:15 
A ja nie wiem. Jakoś tak dziwnie podskakuję na dupie na temat tej walki. Nie widziałem nigdy Parkera w takim stopniu zakłopotania w jaki może go wprawić Wilder. KO od Joyce było na ekstremalnym zmęczeniu i złapaniu go na podbródek. Wilder może wyglądać jak gówno w pierwszych 3 rundach i może wprawić Parkera w stan, którego rzeczywiście nie widziałem, ale to jest broń obosieczna, szczególnie, że Wilder jest starym chujem już.

Interesujące starcie.
 Autor komentarza: holy
Data: 19-11-2023 08:22:36 
Wilder ma gdzieś jak wygląda? Wolnego, a ta zbroja, w której wyszedł do furego?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-11-2023 10:30:29 
Wilder to Inzaghi boksu, on po prostu strzela i trafia:)
 Autor komentarza: Capgras
Data: 19-11-2023 14:32:03 
Stawiam na Donatana Waldka, obaj już nie są tak twardzi jak byli ale kiedy Wilder w końcu trafi (a trafi, chyba że przymasuje znowu i dostanie hiperwentylacji od 4 rundy) to Maorys zacznie uciekać jak przed AJ i reszta walki będzie już tylko polowaniem Deo.
A wiecie jak nazywają się ludzie odpowiedzialni za doprowadzenie rysi na skraj wyginięcia?
Maorysi.
Nawet mnie zachciało się pić po tym sucharze 🤣
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.