MME: TYLKO ZNAMIEC Z MEDALEM, RESZTA PRZEPADŁA

Z tylko jednym medalem wrócą panowie z Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Ci, na których liczyliśmy najbardziej, zawiedli. Ale mamy nowy, mocny punkt kadry.

Rośkowicz i Brach szybko przegrali, a z dzisiejszej czwórki ćwierćfinalistów polegli również Jakub Krzpiet (-54kg), Jakub Straszewski (-86kg) - na zdjęciu obok, i Mateusz Bereźnicki (-92kg). Szczególnie na tych dwóch ostatnich liczyliśmy najbardziej, tymczasem po cichu, tocząc najwięcej walk w drabince Cezary Znamiec (-71kg) wdarł się do strefy medalowej.

Pięściarz z Radomia najpierw pokonał przed czasem reprezentanta Czarnogóry, potem wypunktował przeciwnika z Azerbejdżanu. Dziś natomiast po równej walce pokonał decyzją sędziów Benny'ego Nizarda z Francji.

Gratulacje dla trenerów klubowych oraz reprezentacyjnych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garylinker
Data: 17-11-2023 10:45:56 
Cezary Znamiec jest odkryciem ostatnich miesięcy. Z boku jego boks wygląda mało imponująco mówiąc szczerze, ale jest niesamowicie skuteczny. Dodatkowo Czarek chyba "nie pęka na robocie", a bez tego ciężko odnosić sukcesy w tym sporcie. Życzę złota i dalszego rozwoju. Niech trenerzy kadry mają ból głowy kogo wysłać na kwalifikacje w 71kg.

Na drugim biegunie jest Mateusz Bereźnicki, który od dwóch lat stanął w miejscu, a być może nawet się cofa. Kompletny brak umiejętności wykorzystania warunków fizycznych, ciosy bite jakby chciał ubić muchę a nie odrzucić rywala od siebie. Mateusz jest fizycznie miażdżony przez każdego poważniejszego rywala. Jego boks jest nieoglądalny, a jeżeli miałby przejść na PRO w tej chwili to pierwszy przeciętny rywal połamie go agresywnością. Liczę na przełamanie, bo zdecydowanie jest tutaj z czego rzeźbić. Damian Durkacz wyglądał podobnie, ale jego ostatni, turniejowy występ był zdecydowanie inny. Chyba coś kliknęło, Damian uwierzył w siebie i zaczął boksować, a nie uciekać oraz uderzać ciosy, a nie pykać. Tego samego życzymy Mateuszowi.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-11-2023 13:39:59 
Porażka jest nauką, a oni dopiero się uczą, nawet nie stojąc w blokach startowych do poważnej kariery. Jednakże myślę, że o paru z tych chłopaków jeszcze usłyszymy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.