WILDER: TERAZ JOSHUA NIE MOŻE JUŻ WIĘCEJ MNIE UNIKAĆ

- Pamiętajcie, że kiedyś Joshua odrzucił 50 milionów dolarów za walkę ze mną - mówi Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO). Teraz jest chyba najbliżej walki pomiędzy nim a Anthonym Joshuą (26-3, 23 KO).

Obaj wystąpią 23 grudnia w Arabii Saudyjskiej, a jeśli wygrają, od razu usiądą do rozmów w sprawie przyszłorocznej walki. Póki co muszą przejść najbliższy test. Rywalem Joshuy będzie Otto Wallin (26-1, 14 KO), natomiast naprzeciw Wildera stanie Joseph Parker (33-3, 23 KO).

- Minęło już bardzo dużo czasu, lecz w końcu wszystko zmierza w kierunku naszej walki. W końcu, bo to największa obecnie walka do zrobienia, znacznie większa niż unifikacja Fury'ego z Usykiem. Kiedy więc wyjdziemy do ringu, kibice powiedzą "W końcu". Póki co koncentruję się jednak na Parkerze. W tym momencie trudno mi nawet określić, czego mogę się po nim spodziewać i jaką przyjmie strategię do walki ze mną. Na pewno będzie chciał uniknąć kontaktu z moją prawą ręką i wywierać na mnie pressing. W końcu jednak go złapię i wyślę w krainę snu - kontynuował "Brązowy Bombardier".

- Życzę Joshui wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że wygra najbliższą walkę i w końcu damy ludziom to, na co czekali tak długo. Wierzę jednak, że w końcu zawalczymy. Fajnie, iż spotkaliśmy się twarzą w twarz i usiedliśmy koło siebie. Teraz nie będzie już miał gdzie się przede mną schować ani ukryć. Dotąd jego zespół mnie unikał, ale nie może przecież stoczyć trylogii z Wallinem, czy wrócić do rewanżu z Whyte'em. Dziś zarobi wielkie pieniądze tylko w starciu ze mną, nie może więc dalej przede mną uciekać - dodał Wilder.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-11-2023 12:09:18 
Zrobi się groteskowo, jak Parker zagra na nosie Wilderowi, a Waliin wypunktuje Joshue i o dziwo nadal będzie możliwe doprowadzenie do tej potyczki, aczkolwiek szczyt zainteresowania będzie wtedy gasł w oczach.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 16-11-2023 12:22:42 
Ten Łajlder co zacznie gadać to momentalnie zaczyna od nieprawdy : "to największa obecnie walka do zrobienia, znacznie większa niż unifikacja Fury'ego z Usykiem", z 50 bańkami to było na odwrót.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-11-2023 17:48:10 
Joshua ostatnie dwie walki miał słabe
Wprawdzie styl i gabaryty Franklina mogły mu nie pasować ale Helenius był szyty na niego,a wyszło tak sobie
Wallin jest to pięściarz dobry,bez jakiś szczególnych mankamentów ale i bez super atrybutów
Powinien pasować Joshule bo w niczym nie może mu zagrozić ani go nie wyboksuje ani nie znokautuje
Natomiast Parker ma atrybuty które gdyby potrafił je zastosować mogą mu dać szanse na zwycięstwo
Ale ja w to wątpię,bo Joseph nie ma zbyt wysokiego ringowego IQ
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-11-2023 18:29:55 
Co do Wallina to bym się zastanowił, Joshua może go podłączyć i skończyć i trudno temu zaprzeczyć, niemniej Szwed walczy z odwrotnej pozycji i potrafi być witalny między linami, co udowodnił choćby w ostatniej walce, wpada także w syndrom braku mobilizacji niczym cygański dominator, co z kolei dało się zauważyć w starciu z naszym czeladnikiem Sokołowskim. Wilder to wygra w cuglach, jeżeli Parker będzie senny jak po dzbanie Melisy, natomiast gdy zobaczymy Josepha pełnego werwy jak choćby z Joyce'em lub Kean'em to wtedy zacznie robić się naprawdę ciekawie.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 16-11-2023 18:30:30 
Mnie już średnio chce się wierzyć w zapowiedzi tych wielkich walk. Natomiast jedno jest pewne. Wilder w przyszłym roku kończy 39 lat. Zatem jeśli nie zrobią walki w przyszłym roku, to później, Wilder co najwyżej wpisze się na listę 40-latków, z którymi walczył Anthony Joshua :)

Co do rozpiski, to Parker świetnie wpisze się do highlightsów Wildera, ale zanim to się stanie, liczę, że trochę pogoni mu kota. Natomiast w drugiej walce, liczę po cichu na Wallina.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 16-11-2023 19:39:39 
Jeśli Wilder i AJ wygrają swoje walki to raczej dojdzie do tej walki. Arabowie robią tą galę jako rozdział następnej w której docelowo mają się że sobą zmierzyć o ile nie przegrają 23 grudnia. A donatan znowu się ośmiesza swoją jałową gadką, bo unifikacja Furego z Usykiem jest dużo większa od jego potencjalnej walki z Joshua bo przecież przegrali swoje walki z ukraińcem i cyganem a w stawce będą 4 pasy wagi ciężkiej.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 16-11-2023 19:43:05 
Ciekawie się ta gala zapowiada. Parker-Wilder to bardzo dobre zestawienie. Donatan ma szansę pokonać drugiego gościa z topu mając 38 lat. No nieźle jak na jego ego.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 16-11-2023 20:12:26 
Całym sercem za Parkerem, niech w końcu pokaże co naprawdę potrafi, a potrafi dużo. Wilder to totalny imbecyl, bokserskie dno. To po prostu musi się udać. Joseph musi pokazać, że Wilder to mistrz przypadku, jednego ciosu, bumobij jakich mało i wstyd dla hw. Jest możliwe, nawet bardzo, że Wilder trafi i wygra przez ko, ale jeśli ciosy Furego go naruszyły ( to były jednak 3 walki ) to wydaje mi się, że ewentualne, szybkie ciosy podbródkowe Parkera mogą go zdziwić. Na jego jednak miejscu zbiłbym wagę poniżej 110 i nie kopał się, tylko pykał całe 12 rund, chyba, że będzie 10 to 10. Wallin natomiast zostanie ścięty jak kłoda, tak mi się wydaje...
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 16-11-2023 20:34:52 
Niewiadomo jak będzie walczył Parker. Myślę że będzie próbował szybko skracać dystans i bić kilka ciosów. I powinien prowadzić na pkt, pytanie co będzie jak Wilder zacznie trafiać. Obstawiam 55 do 45 na Donatana.
 Autor komentarza: DyktaT
Data: 17-11-2023 16:38:52 
Liczę, że Parker pokaże się ze swojej nowej, lepszej strony i dadzą ciekawy pojedynek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.