PLANY SAUDYJCZYKÓW NA ROK 2024 - JOSHUA vs WILDER I BIWOŁ vs BETERBIJEW

Jego ekscelencja Turki Alalshikh sięga głęboko do kieszeni i wymaga. Wiecie już o wielkiej gali 23 grudnia, ale to może być preludium do jeszcze większych wydarzeń bokserskich w Arabii Saudyjskiej.

Turki Alalshikh nie ukrywa, że w przyszłym roku chce doprowadzić do dwóch walk. Jeśli tuż przed świętami Anthony Joshua (26-3, 23 KO) upora się z Otto Wallinem, a Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) z Josephem Parkerem, właśnie ta dwójka ma rywalizować między sobą. Nie ma podpisanej umowy, bo Saudyjczycy chcą poczekać do rozstrzygnięć 23 grudnia, lecz Joshua vs Wilder to jeden z głównych planów na przyszły rok.

23 GRUDNIA SZEŚĆ WALK WAGI CIĘŻKIEJ + DWIE WALKI MISTRZOWSKIE >>>

Drugim pojedynkiem, na który poluje Turki Alalshikh, to pełna unifikacja wagi półciężkiej i konfrontacja Dmitrija Biwoła (21-0, 11 KO) z Arturem Beterbijewem (19-0, 19 KO). Biwoł to mistrz WBA na granicy 79,4 kilograma, zaś pasy WBC, IBF i WBO należą do Beterbijewa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 16-11-2023 01:14:23 
Promotorkom musi niezle gul skakac ze kozojebcy, nafciarze na pstryk palcem doprowadzaja (lub sie staraja doprowadzic) do walk ktorych oni nie potrafia zrobic od lat. Z drugiej strony maja powody do zadowolenia bo sami przytulaja dobry pieniazek.

Mozna miec uwagi do arabow, ze ich gale nie maja prawdziwej kibcowskiej atmosfery, albo ze czasami zestawienia sa slabe (planowane Hrgovic vs De Mori), mimo wszystko na tych kartach wystepuja naprawde duze nazwiska - kto inny zorganizowalby gale na ktorej walczy AJ i Wilder i nie jest to walka miedzy nimi? Jezeli uda sie zrealizowac w przyszlym roku Beterbijew vs Bivol to bedzie swieto boksu a znajac "normy" muslimow to na karcie tez pojawi sie kilka ciekawych nazwisk.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 16-11-2023 08:50:50 
No rzeczywiście wielki boks przęwdrował od USA przez wyspy brytyjskie aż na Półwysep Arabski.
Teraz to tam bije serce wielkiego boksu.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-11-2023 11:50:33 
Były "Dziewczyny z Dubaju", a teraz nadszedł czas na "Bokserów z Rijadu". W sumie fajnie, że otworzyli skarbiec, ale prawdą jest, że atmosfera tam raczej fasadowa i matchmaking nie zawsze dopięty na ostatni guzik. Może się poprawią, chyba że Bliski Wschód zapłonie i skończą się dukaty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.