SŁABY POCZĄTEK NA MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY

Niestety bardzo przeciętnie rozpoczęły się dla nas Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Z czterech naszych reprezentantów tylko jeden wygrał swoją walkę.

Paweł Brach (-57kg) - potencjalnie jeden z liderów naszej kadry, przegrał z Włochem Michelem Baldassim. Inny filar - Bartłomiej Rośkowicz (-63,5kg), nie sprostał Azerowi Jalalowi Gurbanowowi, a Sebastian Kusz (-80kg) przegrał z Macedończykiem Arjanem Isenim.

Na osłodę efektownie na etapie 1/16 finału udział w tym turnieju rozpoczął Cezary Znamiec (-71kg). Polak zastopował w drugiej rundzie Czarnogórca Djordje Smolovicia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-11-2023 12:34:42 
Brach z Rośkowiczem mam nadzieje, że nie wpadli do wiadra z wodą sodową, tym bardziej, iż mają chłopaki potencjał, a te porażki, oby były w ramach nauki, bo tylko coś takiego jest stanie skalibrować umiejętności w odpowiedni sposób. Swoją drogą był kiedyś taki skoczek Mateusz Rutkowski, który sięgnął po złoto w młodzieżowych mistrzostwach świata bijąc naprawdę mocnego gracza w tej dyscyplinie, a potem poszedł nie tą droga, co trzeba, bo i młodość kusi i słuch o nim zaginął. Tak więc pozostaje życzyć udanych lekcji, a przede wszystkim właściwie odrobionych zadań, a wtedy na pewno będzie jak trzeba.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.