BENAVIDEZ: ZASTOPUJĘ ANDRADE, SPAROWAŁEM PO 15 RUND

David Benavidez (27-0, 23 KO) opowiada o swoich ciężkich przygotowaniach przed walką z Demetriusem Andrade (32-0, 19 KO), przewidując nokaut na rywalu.

- Przygotowuję się na możliwie najtrudniejszy pojedynek. Trenuję od trzech miesięcy, sparuje po 15 rund na raz. Jestem gotowy w stu procentach.

- Jest wiele rzeczy, które Andrade robi dobrze, widzę jednak pewne jego słabości. Ułożymy świetny plan na walkę i obnażymy Demetriusa. Jako że trenowałem naprawdę bardzo ciężko, przewiduję, że zastopuję go. Mój ostatni bój zakończył się decyzją sędziów, byłem tym rozczarowany i nie chciałbym doprowadzić do powtórki - podsumowała "Czerwona Flaga", która sprawdzi Andrade już za 2 tygodnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-11-2023 14:01:48 
Dobra gala i znakomita walka wieczoru, "Boo Boo" może wcielić się w Byrd'a i poskromi "Czerwoną flagę" Tue wagi super średniej, choć temu bliżej do Arreoli u szczytu.
 Autor komentarza: VVD
Data: 12-11-2023 14:09:23 
Kozacka walka, taki matchmaking to ja bardzo szanuje, w boksie zwodowym jest zdecydowanie za mało jest takiego podejścia, zarówno jeden jak i drugi zasługują na szacunek, starcie bardzo różnych stylów, fizyczny, intensywny, przytłaczający boks Davida versus techniczny, precyzyjny, defensywny Demetrius.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-11-2023 18:40:22 
Andrade, zajebista kariera - pierwsza poważna walka mając prawie 36 lat. To może być dla Benavideza mniej skomplikowany pojedynek niż z Plantem bo rywal wiekowy, słabszy fizycznie i też mam wątpliwości czy będzie jakiś bardzo śliski w tym ringu, no ale skoro Andrade z nikim nie walczył to też można zostawić furtkę, że czymś extra zaskoczy z takim rywalem. Najbardziej prawdodobne pewnie zwycięstwo Bandery w drugiej połowie walki.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 12-11-2023 18:40:57 
Walka głowna słaba moim zdaniem. OK, wreszcie ten Andrade zawalczy, ale odbije się od ściany. Super, że Subriel Matias będzie miał kolejną na tej gali.
 Autor komentarza: VVD
Data: 12-11-2023 19:00:00 
A co jeśli Andradę wygra? Bo ja myślę, że wygra.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.