23 GRUDNIA JOSHUA, WILDER I BIWOŁ NA JEDNEJ GALI?

I znów powtórzymy - pieniądze i duże rzeczy lubią cisze... Wiedzą o tym drużyny Anthony'ego Joshuy (26-3, 23 KO) i Deontaya Wildera (43-2-1, 42 KO)!

Na 23 grudnia w Rijadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej, planowana jest kolejna duża gala bokserska. Być może znów pod znakiem królewskiej kategorii. Ceniony dziennikarz Dan Rafael zdradził, iż prowadzone są zaawansowane rozmowy, by Wilder i Joshua stoczyli na karcie tej imprezy odrębne walki. To miałoby być preludium do ich walki w przyszłym roku, oczywiście również na Bliskim Wschodzie.

Co ciekawe na rozpisce może również zaboksować Dmitrij Biwoł (21-0, 11 KO), mało ostatnio aktywny mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-11-2023 14:47:20 
Poprzednią galę na Bliskim Wschodzie o dziwo uratowało starcie główne(mało kto się spodziewał) i poprzedzający ją pojedynek młodych gniewnych(ale to raczej było pewne), bo rywale dla reszty dobrych nazwisk na rozpisce prezentowały się wyjątkowo licho. Tu potencjalnie będzie podobnie, w końcu nikt nie zarżnie kury oferującej złote jajka, a czymś takim jest pojedynek Wilder vs Joshua w niedalekiej przyszłości. Nie zdziwi mnie ktoś dla nich jak Whyte(?), albo Charr, być może Martin, Ortiz?
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 11-11-2023 18:04:22 
Boks jest aktualnie tak przesiąknięty złem czyli przeogromnymi pieniędzmi, układami, oszustwami sędziowskimi,że traci bardzo na pięknie i wartości. Traci prawdziwych kibiców, ludzie często przestają się nim interesować (tak jak moja skromna osoba). Ktoś powie, ale o co tobie chodzi? Przecież wszystko się zmienia i nawet boks musi iść w zgodzie ze zmianami jakie są wokół nas. Tak, wszystko się zgadza, ale ja tego nie kupuję. Kolejnych historii o tym z kim zawalczy Joshua, ile zarobi Fury za ustawkę dla mniej myślących, tego jak internetowi pajace robią z boksu zabawe dla byle chłystka, to czy znów Canelo przegrywając 11 z 12 rund wygrywa "setną" walkę. Nie kupuję już tych śmiesznych uników, kalkulowania, ustawiania, manipulowania. Wolę odpalić stare walki z lat młodości, gdzie może I też były jakieś układy, oszustwa i niesprawiedliwości, ale takiej "ZGNILIZNY" nigdy jeszcze nie było. Wtedy bokser był wojownikiem, walczył do upadłego, oddałby życie w ringu. Tych ludzi nigdy nikt nie zapomni, dla mnie są bohaterami. A tych co mamy dziś? Ja potrafię właściwie zapomnieć z dnia na dzień, są tacy jak dzisiejsze czasy, nijacy, bez honoru, wartości. Dość, że nie potrafią walczyć całym sercem, to do tego wszystkiego nie potrafią nawet przegrywać. Strach przed porażką jest często tak wielki, że mając przeogromne pieniądze, mogą walczyć raz na rok, czy dwa, a przy dzisiejszym otępieniu widzów, sile manipulacji i promocji medialnej, nawet wychodząc raz na rok z byle cieniakiem, zapełnią stadion. Znikam stąd na kolejne kilka tygodni:) Pozdrawiam. A jeszcze jedna sprawa, Arabowie i boks? To jakby w Afryce organizować mistrzostwa w sumo.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 11-11-2023 18:46:22 
"Boks jest aktualnie tak przesiąknięty złem czyli przeogromnymi pieniędzmi, układami, oszustwami sędziowskimi,że traci bardzo na pięknie i wartości."

prawda :/
 Autor komentarza: hms
Data: 11-11-2023 21:56:24 
Najgorsze jest to czekanie latami na walki czołówki. Obecnie Fury-Usyk, Beterbijew-Biwoł w ostatnich latach wiele walk, które albo się nie odbyły albo odbyły za późno. Nie dziwię się, że MMA zdobywa co raz większą popularność. Jeden mistrz zamiast czterech, a jak ponawia się godny pretendent to zwykle jest kolejnym przeciwnikiem mistrza. A w boksie? Potrafimy latami się kłócić kto kogo unika ;) a nie zdziwiłbym się gdyby często dwóch czołowych bokserów się dogadywało, że będą się latami wyzywać, tłukąc obaj leszczy za grube pieniądze i zrobią w końcu walkę jak jeden zanotuje regres formy żeby nie przegrać z No namem i nie zabić złotej kury
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 12-11-2023 06:16:53 
JOSHUA, WILDER I BIWOŁ powinni się we 3 na raz bić w trójkątnym ringu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.