WILDER WSPOMINA, JAK ODESŁAŁ MILLERA DO SZPITALA NA SPARINGU

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) wrócił pamięcią do jednego ze swoich sparingów i opowiedział o tym, jak kiedyś odesłał do szpitala Jarrella Millera (26-0-1, 22 KO).

Panowie nigdy za sobą nie przepadali i w mediach wymieniali się "uprzejmościami". Ale sparować trzeba z najlepszymi. W końcu więc Jay Deas - menadżer i asystent trenera Wildera, w tajemnicy, z zaskoczenia, załatwił mu sparing z "Black Polska".

- Ten koleś się wcześniej ze mnie naśmiewał. Kiedyś przychodzę na trening, patrzę, a tam Miller czeka na sparing. Nawet nie słuchałem tych wszystkich bzdur, jakie trenerzy mówili do mnie przed sparingiem, chciałem tylko wejść jak najszybciej do ringu. Przez cały sparing go obijałem i ciągle coś do niego mówiłem. Ten sparing potraktowałem inaczej, jak prawdziwą walkę. Miller skończył w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu - wspomina Wilder, który przez ponad pięć lat zasiadał na tronie WBC wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 09-11-2023 18:45:04 
Tak, tak. A potem jeszcze obciął smokowi szesnastą głowę. Teraz tłumaczenie tego bełkotu Deontaya na ludzki język:

"Czas ucieka, latka lecą, nie walczyłem od ponad dwóch lat (nie licząc trzyminutowego sparingu z kumplem), chętnie zarobiłbym trochę kasy przed ostatecznym pójściem na emeryturę. Hej, ty tam, Miller, zróbmy walkę! Ja cię teraz trochę pozaczepiam, ty mnie zwyzywasz, trochę podgrzejemy atmosferę i każdy z nas nieźle zarobi. Bierz, póki daję, drugiej takiej okazji nie będzie, bo jak się przypadkiem dogadam z Joshuą, to już cię nawet patykiem nie trącę!".
 Autor komentarza: golabek
Data: 09-11-2023 19:22:51 
Up
Chyba taki normalny pięściarski marketing, nic nowego. Wildera to chętnie bym znów zobaczył w ringu, jest jaki jest ale z nim jest ciekawiej. Świecącego od koksu świniaka Millera wolałbym nie, bo to ktoś mógłby podciągnąć pod znęcanie się nad zwierzętami. Joshua, Zhang, Ruiz, Parker, Joyce? W sumie każdego z wymienionych bardzo chętnie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-11-2023 22:04:28 
Fury wyciąga smoków z mma to czemu Wilder ma siedzieć i nie zarabiać.

Chętnie bym zobaczył Wildera z Usykiem.
Usyk może wykicać Wildera ale jeden prawy może zmienić wiele.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 09-11-2023 23:38:15 
Brakuje Wildera. Sprzatnal brutalnie Heleniusa i zniknal. Moze cos z dlonia, bo on zawsze mial ten problem, ze uderzal micniej niz mu kosci pozwalaly.

Wilder - Joshua. Mysle, ze walka nr 2 HW po USYK - Fury i ogromna kasa do zrobienia, ale cos nie mam przekonania czy Hearn juz nie podjal decyzji za Joshue i nie poprowadzi go do 40tki bocznymi drogami.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 10-11-2023 03:19:23 
Ach ten Deontaj... Gdyby słowa mogły ranić fizycznie, to miałby na koncie już kilka trupów, o których tak marzy...
 Autor komentarza: DyktaT
Data: 10-11-2023 20:58:59 
Na sparingach to każdy każdego nokautuje :p
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.