WILDER: CHCĘ OSOBIŚCIE POROZMAWIAĆ Z JOSHUĄ, WRACA TEMAT RUIZA

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) jest gotów polecieć do Anglii, by osobiście porozmawiać z Anthonym Joshuą (26-3, 23 KO) odnośnie ich walki.

- Tak naprawdę nie wiem co dzieje się z Joshuą. Może więc polecę po prostu do Anglii, usiądę z nim twarzą w twarz, jak mężczyzna z mężczyzną, i porozmawiam. Chcę mu dać do zrozumienia, że nie mam nic przeciwko niemu, choć wiem, że obawia się mnie. Naprawdę chcę z nim porozmawiać - stwierdził "Brązowy Bombardier", który przez ponad pięć lat zasiadał na tronie WBC i dziesięć razy skutecznie bronił tytułu. Król nokautu nie wyklucza jednak innych walk. Podobno wraca temat starcia z Andym Ruizem (35-2, 22 KO).

- Przywróciłem emocje do wagi ciężkiej, a teraz beze mnie wszystko obumiera. Planujemy mój powrót na drugą połowę stycznia i to będzie coś niesamowitego. Mój powrót na szczyt to tylko kwestia czasu. Wciąż nie umarł jeszcze pomysł pojedynku z Ruizem. Ten gość działa mi na nerwy, ale było dużo przeprosin, wznowiliśmy negocjacje i zobaczymy co z tego wyjdzie - dodał Wilder.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-11-2023 10:59:31 
Stylowe limo jak na niegdysiejszego mistrza WBC przystało. Wilder mógłby jednak z kimś zawalczyć, bo nie dość, że występuje rzadko, to jeszcze wyjątkowo krótko bywa ostatnio między linami, ale za to "wielka gęba" jaka była, taka jest.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 09-11-2023 13:46:56 
A mogłoby coś wejść Ruizowi, żeby zamknąć w końcu ryj tego bumobijowskiego bezmózgowca.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 09-11-2023 15:00:49 
Można gościa lubić lub też nie każdy ma swoje spojrzenie na to ale jedno nikt mu nie zabierze gość nie uznaje pół środków wchodzi do ringu żeby zniszczyć rywala i zafundować niezłą jatkę między linami artysta nokautu
każdy jego rywal padał na deski absolutnie każdy Fury 4 krotnie także coś jednak ten chłopak potrafi a że gada głupoty ? No niestety pięściarze to nie zazwyczaj szachiści czy profesorowie z wyższym wykształceniem nie każdy to bracia Kiczko klasa sportowa i klasa jako dżentelmeni
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 09-11-2023 18:51:14 
Alabama miał twardy łeb, a twarde łby sie szybko kończą jak Joe J, czy Parker. Dubois został zbity jak suka przez Usyka, zaraz sie okaże, że Fury past mocno, Chińczyk stsry, a Hrgovic jednak z kołkami sie macał co że skrętem nie potrafili przypierdolić.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 10-11-2023 03:25:31 
Może się zaprzyjaźnią...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.