USYK I NGANNOU CZEKAJĄ NA FURY'EGO

Tyson Fury (34-0-1, 24 KO) ma długą kolejkę chętnych do siebie. Na jej początku stoją Aleksander Usyk (21-0, 14 KO) i Francis Ngannou (0-1).

- Bardzo chciałbym, żeby do tej walki doszło w lutym. Byłem gotowy na 23 grudnia, jednak Fury w ostatniej walce był liczony i doznał kilku mniejszych kontuzji. Dla mnie różnica jest taka, że popracuję trochę więcej nad techniką. Jak zwykle nie skupiam się na rywalu, tylko na sobie - stwierdził Usyk.

- Chcę, by następną moją walką w boksie był rewanż z Furym. Poczekam więc do jego starcia z Usykiem. Przedkładam ten rewanż ponad ewentualną walkę z Joshuą - nie ukrywa Ngannou.

Przy okazji Frank Warren - promotor Fury'ego, odrzucił sugestie, jakoby Tyson mógł przejść na sportową emeryturę po słabej walce w Arabii Saudyjskiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-11-2023 17:41:41 
Ngannou poczul jak latwym skalpem bedzie dla niego TF ;) Poczul krew
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 08-11-2023 19:00:50 
Jak na razie wszystko się potwierdza. Jak pisałem wcześniej wszyscy którzy chcieliby skorzystać z sytuacji i zarobić na walce z Ngannou będą musieli obejść się smakiem. Nie po to Fury i Jego otoczenie rozkręcili ten cyrk i wykonali "kawał dobrej roboty", by teraz korzystali inni. Może kiedyś w przyszłości , ale nie teraz. Scenariusz prawdopodobny na 90%. Te 10% to, że coś pójdzie jednak niezgodnie z planem.
 Autor komentarza: VVD
Data: 08-11-2023 21:01:09 
Rewanż z Kameruńczykiem to poduszka finansowa na wypadek porażki z Usykiem. Ekskluzywny sparing z bumem.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 08-11-2023 23:05:06 
Jedyną niewiadomą jest czy najpierw odbędzie się pojedynek z Usykiem. Wówczas istnieje ryzyko porażki i spotkanie z Ngannou nie przyniesie aż tak dużych pieniędzy. Czy najpierw rewanż z Francisem. Ale wtedy jest ryzyko utraty szacunku kibiców, na którym niewątpliwie Furemu zależy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.