ANDRZEJ WASILEWSKI O WALCE ŁUKASZ RÓŻAŃSKI vs BADOU JACK

Badou Jack (28-3-3, 17 KO) był już mistrzem świata wagi super średniej, półciężkiej i cruiser, a teraz zagiął parol na Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO) i jego pas WBC kategorii bridger. I właśnie o tym pojedynku porozmawialiśmy z Andrzejem Wasilewskim, promotorem Różańskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ogar
Data: 06-11-2023 11:35:47 
Tua to był kot ja się go bałem skurwiela jak byłem mały bo myślałem że to czyngis chan.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 06-11-2023 13:11:00 
Różański powinien to wygrać z Badrou Dżakiem, gdyż Ilunga Makanu Jr z którym wygrał Jack jest już cieniem samego siebie, ostatnie w miare dobre walki jakie dał to ta z Cieślakiem i Durdonią, potem już spadek.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-11-2023 13:15:45 
W takim razie Różański będzie miał podobny, choć jednak odrobinę krótszy okres oczekiwania na pojedynek z Jackiem, tak jak to było z Babiciem, oby z analogicznym happy endem. Tua prawdziwy kocur i wcale nie był takim prymitywem w ringu, po prostu korzystał ze swoich zasobów, a jednym z tych bez wątpienia był potężny cios ścinający niejednego z nóg. Swoją drogą Tyson vs Tua, tam byłaby burza z piorunami, tylko trochę się niestety czasowo minęli.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 06-11-2023 14:24:55 
Dream fight dla Rozana. Uwazam, ze kolejny Everest dla niego. Fajny rywal, wyzwanie na pewno. Jacek w ostatniej walce pokazal zimna krew i bokserskie iq.

Realnie b.trudne wyzwanie dla Rozana
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 06-11-2023 14:50:58 
Paradoksalnie wiara w Różańskiego jest i to duża bo pokazał że ma strasznie mocny cios i ma charakter wojownika i za to gościa szanuję a po za tym jest skromny i taki rodzinny zresztą jego małżonka tez robi bardzo pozytywne wrażenie ale jest właśnie jedno ale Łukasz nigdy nie mierzył się z takim kimś jak Badou Jack ten gość to serio kawał boksera 3 tytuły i to uczciwie wygrane to robi wrażenie świetny technik i raczej powinien być szybszy niż Łukasz w tej walce bo do tej pory przeciwnicy Różańskiego powiedzmy sobie szczerze nawet ten Babić to taki trochę prymityw bokserski mocny dzik co idzie tylko do przodu i chce się bić a jednak Badou Jack no na 100 procent nie wyjdzie wymieniać ciosy z Łukaszem będzie chciał go wytańczyć w ringu i punktować Różański faworytem wiadomo bo jak trafi Jacka to będzie po wszystkim ale sprawdzian z tych bardzo wymagających
 Autor komentarza: gerlach
Data: 06-11-2023 15:04:49 
Dream fight dla Rozana. Uwazam, ze kolejny Everest dla niego. Fajny rywal, wyzwanie na pewno. Jacek w ostatniej walce pokazal zimna krew i bokserskie iq.

Realnie b.trudne wyzwanie dla Rozana
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-11-2023 08:48:41 
Badou Jacka będzie trzeba zaskoczyć...
Myślę że będzie przygotowany na sierpy na głowę.
No i będzie się starał skopiować wyczyn Szpilki.

Na miejscu Różańskiego starałbym się uderzyć czymś mocnym na dół a markować ciosem na górę.
Wydaje mi się że Różański ma taką siłę ciosu że trafiając na schaby (Badu Jack to nie ta waga) posadzi Jacka chroniącego głowę.

Przypomina mi się Głażewski pokonany w pierwszych sekundach walki przez Brahmera ciosem na dół.
Jego tekst "Nikt wcześniej mnie tak mocno nie uderzył na dół" powinien być tekstem Badou Jacka po walce...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.