SZEREMETA I BEDNAREK NA PEŁNYCH DYSTANSACH

Podczas trwającej gali w Zakopanem pewne wygrane do swoich rekordów dopisali Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO) oraz Kamil Bednarek (13-0, 7 KO).

Bednarek pokonał Ramiro Blanco (19-28-3, 10 KO). Pięściarz z Nikaragui nie przejawiał chęci do otwartej walki, ale i pięściarz z Dzierżoniowa nie podkręcał zbytnio tempa, spokojnie punktując rywala. Tak oto po sześciu jednostronnych rundach Bednarek zwyciężył na wszystkich kartach 60:54.

Więcej o "czasówkę" powalczył były mistrz Europy wagi średniej. Problem Szeremety polegał jednak na tym, że Omir Rodriguez (13-12-1, 6 KO) po prostu uciekał. Kamil za nim gonił, posłał raz na deski i wygrał 3x 80:71.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 05-11-2023 01:25:53 
No właśnie i tu jest problem ..Bednarek sobie spokojnie punktował buma który 28 Razy przegral ..tak się legendy nie buduje ..zwykle największy odsetek ko jest w pierwszej połowie kariery ..bo bokserzy biją bumoow żeby się wyprowac..Bednarek ma talent ale niech nie bierze przykładu mentala z polskiej reprezentacji ..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 05-11-2023 01:29:45 
Naszego narodowego sportu jakim jest piłka nożna oczywiście bo przecież nie siatkówka ..co jest w ogóle śmieszne bo siatkarze zarabiają promil tego co piłkarze ale jakoś potrafią być ambitni ..i potrafią wygrwywac..polski boks to dno ..naprawdę to jest dno ..niżej już upaść się nie da ..nie mówię tu w kontekście Bednarka bo akurat on coś tam sobą prezentuje ale zanim na dobre zacznie gwiazdorzyc niech lepiej zje snikersa..on takiego buka powinien tam rozszarpac w ringu ..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.