CHARLO WRACA PO DŁUGIEJ PRZERWIE, ALE PASA WBC WCIĄŻ NIE BRONI

Jermall Charlo (32-0, 22 KO) wraca po blisko 30-miesięcznej przerwie. Federacja WBC wciąż uznaje go za swojego mistrza w wadze średniej, ale on wróci walką rankingową.

Wiecie już, że większy z bliźniaków Charlo zaboksuje 25 listopada w Las Vegas na rozpisce gali Benavidez vs Andrade. Naprzeciw niego stanie Jose Benavidez Jr (28-2-1, 19 KO).

Ceniony dziennikarz Dan Rafael potwierdził, iż nie będzie to powrót na miarę obrony tytułu. Jermall zawalczy z Benavidezem na dystansie dziesięciu rund, a limit będzie umowny, na pewno przekraczający nieznacznie wagę średnią (72,55 kg).

Poniżej rozpiska gali w Las Vegas:
David Benavidez vs Demetrius Andrade
Jermall Charlo vs Jose Benavidez Jr
Subriel Matias vs Szohjahon Jergaszew
Hector Luis Garcia vs Lamont Roach

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 03-11-2023 08:55:15 
Gość jest przećpany, cienia się boi. To jak mu Plant z partyzanta jebnął i on nawet nie mrugnął. Żadnego odruchu. Brat i ochrona musiała wjechać, bo by się popłakał. Bicie młodszego Benavideza podchodzi pod znęcanie się nad dziećmi. Gdzie ty będziesz kurwa Charlo walczył po tym jak cały ciepły kurwidołek Haymona w postaci PBC przestanie istnieć na Showtime?

Co do rozpiski. Andrade przejebie przez KO - jest za miękki. Nie komentuję psycho-Charlo ponad to co powwyżej. Matias mnie kupił. Gość jest niesamowity i jeden z moich ulubionych pięściarzy dzisiaj zaraz po Carringtonie. HLG zrobi Roacha.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 03-11-2023 09:10:16 
Matias jest swoją drogą fenomenem. Ofensywni pięściarze przyjmują. Fakt. Przyjmować i oddawać jednak trzeba umieć i się nie bać. Gość się niczego nie boi. Różnicowanie ciosu robi wszystko, Matias wyprowadza huragan ciosów, ale robi to w sposób mądry. On bije z luźnej ręki 5-6 żeby wyprowadzić 1-2 z bad intentions. Pach-pach-pach i bam! Dojrzałość bije od niego.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 03-11-2023 09:11:25 
https://www.youtube.com/watch?v=TrC_9maR6iE&ab_channel=PremierBoxingChampions
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 03-11-2023 09:24:33 
Co do Carringtona 9 grudnia kolejna walka. Stay tunned.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 03-11-2023 09:49:56 
Charlo będzie walczył ze starszym, chociaż mniejszym Benavidezem i myślę, że wcale nie pójdzie mu łatwo.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 03-11-2023 10:26:11 
Tak Darek, sorry. W sensie młodszy (mniejszy). Jebnąłem się o wiek, ale to jest gość malutki przecież. Z 140 lbs po utyciu jak typowy Meksyk max 154 lbs. Żaden z niego średni chociaż takiego przecież udaje. Ja nie wiem czy Charlo będzie miał łatwo, będzie? Czego można się spodziewać po ćpunie? Dużych oczekiwań mieć nie można, ale to nie jest fair walka, bo Benavidez jest mały i gruby jak na tę wagę.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 03-11-2023 10:37:07 
Benavidez rzeczywiście jest o wiele za mały na MW, ale to waleczny Indianiec i łatwo skóry nie sprzeda. Swego czasu nawet nieźle postawił się Crawfordowi. Niewiele brakowało, a byłby drugim obok Postoła, który przetrwał z Budem 12 rund. Niestety, w ostatniej rundzie zaczął pajacować i spotkała go kara 20 sekund przed końcem walki.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 03-11-2023 10:42:26 
Walka z Crawfordem była ok (i ten świstak na ważeniu xD). Dannemu też nie było łatwo. Nie mniej jednak to nie jest gość który powinien chodzić w 160. Maks 147 to jest ok limit. On z Garcią wyglądał na grubego przecież na belt line.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-11-2023 13:25:22 
Charlo to zapchajdziura na tej gali, co innego Benavidez vs Andrade. Jeżeli Demetrius jest wybitny, czego do tej pory nie ujawniał, to ogra Davida na punkty, w innym wypadku zostanie wymęczony, kończąc ostatecznie swój występ przed regulaminowym czasem. Natomiast zestawienie Matias vs Jergaszew ma faworyta, może nawet zdecydowanego, ale..., właśnie to "ale". Mam nadzieje, że będzie bombardowanie, chociaż przez moment i bez wątpienia oba te pojedynki robią różnice.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 03-11-2023 14:35:03 
Od czasu kiedy ogłoszono walkę Benavidez vs Andrade konsekwentnie stawiam na Benavideza. Jest dokładnie tak jak napisał @BartonFink; Andrade jest za miękki. W starciu z takim czołgiem, na dodatek z całkiem dobrą techniką jak David, Jego śliski styl to tym razem będzie za mało. Dlatego przegra to, najprawdopodobniej przed czasem, choć niekoniecznie. Pierwsze rundy będą w miarę wyrównane, może nawet z lekką przewagą Andrade. Ale później kiedy David się wstrzeli i namierzy przeciwnika, rozpocznie się polowanie na płochą zwierzynę. Jeśli wówczas Demetrius nastawi się tylko na przetrwanie, to zapewne uda Mu się to uda. Ale jeśli uwierzy, że może to wygrać, to wtedy polegnie przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.