MENEDŻER FURY'EGO: TYSON I USYK MAJĄ SIĘ BIĆ 23 GRUDNIA

Menedżer Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) Spencer Brown przekonuje, iż plany walki Brytyjczyka z Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO) 23 grudnia w Arabii Saudyjskiej idą pełną parą.

O potrzebach Ukraińca i ewentualnej zmianie daty

- Usyk wspominał, że będzie potrzebował 14 tygodni na przygotowania, ale zapewniam, że to nie problem. Rozmawiałem wczoraj z jego sztabem, rozmawiali również Frank i George Warrenowie. Idziemy pełną parą na 23 grudnia.

- Wiem, że sugerowano, iż Chris Eubank i Conor Benn mieliby się ze sobą zmierzyć w tym samym terminie. To dobra walka, ale w przypadku Fury'ego i Usyka to walka pokoleniowa, która nie będzie miała miejsca przez wiele lat.

Za kulisami

- Gdy dowiedzieliśmy się, że Usyk będzie wolnym strzelcem bez kontraktu, spotkaliśmy się, poznaliśmy z jego sztabem. Po spotkaniu w Londynie i kilku rozmowach dogadaliśmy wszystkie szczegóły.

- Tyson i Aleksander rozmawiają ze sobą. Tyson zaprosił go z dziećmi do Morecambe i spędzili ze sobą weekend. Tutaj nie ma mowy o niechęci. Można mówić o "króliczkach" czy "chciwym grubasie", to zabawne, ale między nimi jest szacunek.

Klauzula rewanżowa

- Rewanż na pewno się odbędzie, nie jestem jedynie pewien, czy wszystkie pasy będą wówczas w stawce, to wątpliwe. Chcielibyśmy boksować w Rijadzie, to miejsce jest niewiarygodne. (...) Musielibyście zobaczyć ten stadion.. - podsumował podekscytowany Brown.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 22-10-2023 14:48:26 
Kurwa, jak za starych dobrych lat pierogi z barszczem sobie powpierdalam ze starym oglądając świetny boks. Niech to się odbędzie, to będzie lepszy prezent od Św. Mikołaja czy Dziadka Mroza. Świąteczne-poświąteczne gale dają mi mega feelsy. Pamiętacie Davies-Gamboa, Pascal-Jack, Uzcategui-Thompson na jednej gali po świętach? HBO odeszło, SHO odchodzi, czeka nas kilka lat chudych po kilku naprawdę tłustych. Lata 2017-2020 (do covida) to był jakiś PRIME boksu w TV gdzie przez weekend nie dało rady obejrzeć walk. FNF ESPN, HBO, SHO New generation, SHOBOX, SHOWTIME Championship boxing. Gale na NBC, FOX, NBC. Umarło, bo się każdy obwarował i do dużych walk nie dochodziło. Szkoda niesamowicie HBO i SHO, piękne wspomnienia z legendarnych walk, komentarzy, podkręcania atmosfery i ludzi tam komentujących, którzy tworzyli boks.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-10-2023 15:22:24 
Myśli indyk o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli, nie dziel skóry na niedźwiedziu, bo Ngannou czeka leniu. 180 sekund hybrydowego spektaklu to chyba będzie ciekawe?
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 22-10-2023 15:56:14 
Zamkniecie już tam mordę o tym "FUJARZE" jak obwiesi, umęczy, ufauluje i wreszcie pobije tego Usyka? Mam jednak wrażenie, że wtedy to wy dopiero otworzycie mordy jakie to kurwa było niesprawiedliwe xD Nie mogę się już doczekać tego dnia xD
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 22-10-2023 17:18:53 
Trzeba cierpliwie czekać i mieć nadzieję że Frankowi nie wejdzie jakiś lucky puncz a Furemu kontuzja ..Fury zniszczy Usyka i oni to wiedzą ale ..trzeba jasno sprawę nazwac po imieniu ..Usyk to cruiser ..owszem jest kawał stlety ale nie jest to duży ciężki ..nie dysponuje silnym uderzeniem ..jak dla mnie troszkę powtórka z Adamek Kliczko ..owszem na bank bez takiej dysproporcji siły i warunków ale Usyk w końcu będzie musiał uznać wyższość Tysona ..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 22-10-2023 17:39:37 
Tyson znokautuje Usyka pod koniec ..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 23-10-2023 11:28:38 
BartonFink
Spokojnie, odpuść, już wizualizujesz sobie co Fujar zrobi a jedyne co robi to wkrótce ryzykuje kontuzję z nieokrzesanym ale silnym amatorem. Najpierw musi dojść do walki Usyk vs Fujar aby się podniecać "mordami", ich "zamykaniem" czy "otwieraniem", co teraz to jedynie Tajson robi, więc ty nic nowego poza deklaratywnym charakterem nie wniesiesz. Nie przypominam sobie abym napisał, że Fujar się boi kogokolwiek ale krętaczem jest i piszę to z całą odpowiedzialnością - uwierzę w jego walkę z Ukraińcem jak ich zobaczę w ringu i nie zmienią tego jakieś podpisy. Podpisy to i były na trzecią walkę z Łajlderem i dzikus musiał wymóc tą walkę sądownie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.