FURY: STRĄCĘ USYKA Z RAMIENIA NICZYM KROPLĘ DESZCZU

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) gościł w sobotę w Manchesterze, gdzie dopingował swojego przyrodniego brata Tommy'ego. Przy tej okazji został zapytany o walkę z Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO).

Mistrz WBC wagi ciężkiej już 28 października spotka się z gwiazdą MMA Francisem Ngannou, bokserskim debiutantem. Następny w kolejce ma już być Usyk, champion IBF, WBA i WBO. Obie strony doszły już do porozumienia i po gali w Arabii Saudyjskiej mamy poznać konkretną datę pełnej unifikacji królewskiej kategorii.

- W tej chwili nie przejmuję się zbytnio Usykiem, bo muszę sobie najpierw poradzić z Ngannou. Kiedy już zrobię swoje i wyjdę z tego w jednym kawałku, bez żadnej kontuzji, zajmę się tym małym gościem. Strącę go jak kroplę deszczu z ramienia - powiedział w swoim stylu Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 17-10-2023 10:34:22 
"Strącę go jak kroplę deszczu z ramienia" - poeta, śpiewak, superbohater w pelerynie, niegdyś sprzedawca samochodów, uzurpator do cygańskiego tronu, średniowieczny błazen, filozof z edukacją zakończoną w wieku 10 lat, konferencyjny wodzirej, niespełniony dwumetrowy baletmistrz, czynny emeryt, nieczynny mistrz, freakfighter, zmartwychwstaniec, płodny autobiografista, onanista, "wariat", celebryta, mąż i ojciec z wiecznie otwartym warsztatem, syn wyłupiastookiego idioty, wesoły olbrzym, pogromca jednostrzałowca, bohater kanapowych pasibrzuchów, Tajson na cześć Tysona... można by tak jeszcze mnożyć :) kolorowa postać :)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-10-2023 15:19:28 
Tajsyn, ale kiedy ostatnio ty walczyles prawdziwa walke? Cyrk z kumplem Chisora, czy freakfight z Ngannou to nie sa walki. A Usyk to bokser!
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-10-2023 15:20:24 
Dotrzyj do ringu najsampierw !
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 17-10-2023 16:13:02 
W związku Tajsona Fujara z boksem jest jak w małżeństwie, sprawdza się stara prawda: w związku rządzi ten komu mniej zależy :) Bo nawet nie lubiąc Dżipsikinkonga (za ostatnie akcje) to trzeba uczciwie stwierdzić, że boks go potrzebuje, waga ciężka go potrzebuje, bez niego to nie to samo.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 17-10-2023 17:55:18 
Poszukiwacz
Zapomniales jeszcze dopisać i obrzydliwie bogaty..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 17-10-2023 17:56:16 
Ale to z małżeństwem dobre
..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.