KING ROZBIJA GALĘ NA DWIE RÓŻNE - BRONER 4 TYGODNIE PÓŹNIEJ

Don King postanowił rozbić jedną dużą galę na dwie mniejsze, ale wciąż solidne. Pierwsza z nich odbędzie się 4 listopada, druga 2 grudnia. Obie w Miami.

W listopadzie Noel Mikaelian (26-2, 11 KO), dawniej Noel Gevor, spotka się z Ilungą Makabu (29-3, 25 KO). Lepszy z tej dwójki zgarnie wakujący tytuł mistrza świata federacji WBC wagi junior ciężkiej. Na rozpisce dojdzie do dwóch starć w królewskiej kategorii - Jonathan Guidry (19-1-2, 11 KO) przetestuje nadmuchanego Jesusa Escalerę (19-0, 19 KO), a były posiadacz pasa WBA Regular Trevor Bryan (22-1, 15 KO) zmierzy się z Cassiusem Chaneyem (22-1, 15 KO).

W grudniu zaś Adrien Broner (35-4-1, 24 KO) sprawdzi formę w konfrontacji z Chrisem Howardem (18-2-1, 8 KO). Tuż przed nimi między linami zamelduje się Ian Green (17-2, 11 KO) z wagi średniej. Na ten moment rywal jeszcze nieznany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-10-2023 11:35:55 
Można domniemywać, iż Noel przyjął nazwisko męża, albo jako żona swego oblubieńca, w sumie próbuje to zrozumieć i nijak mi to wychodzi. Wracając do sedna, Don king jest jak wino, albo to już wyłącznie hologram, niemniej pierwsza gala zaserwuje nam dwie, prawie ciężką, i niedźwiedziowatą walkę i obie powinny być całkiem interesujące. Co do grudniowej imprezy nie mam pojęcia czy Broner nie znokautuje kolejnego rywala przed terminem, jak to ostatnio ma w zwyczaju i wyjście między liny ponownie okaże się zbędne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.