KOWALIOW: CHYBA MAŁO PRAWDOPODOBNE, BYM ZNÓW ZAWALCZYŁ

Maleje zapał Siergieja Kowaliowa (35-4-1, 29 KO), który nie ukrywa, że być może nie zobaczymy go już pomiędzy linami.

Jeszcze kilkanaście tygodni temu "Krusher" miał nadzieję na walkę z championem WBC Badou Jackiem. Dziś już wiemy, że Jack ma inne plany, a o wakujący pas WBC powalczy łącznie czterech zawodników. A jego w tej czwórce nie ma.

Były trzykrotny mistrz świata wagi półciężkiej w maju zeszłego roku udanie zadebiutował w kategorii cruiser, punktując niezwyciężonego wcześniej Terwela Pulewa. Minęło jednak siedemnaście miesięcy, a on wciąż pauzuje.

- Chyba już mało prawdopodobne, byście zobaczyli mnie w ringu. Mógłbym jeszcze sporo zaoferować w ringu, niestety same chęci to zbyt mało. Problem w tym, że w ogóle nie dostaję ofert walk - żali się Kowaliow, który w kwietniu skończył czterdzieści lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 09-10-2023 18:27:58 
Gorzała się skończy to wróci..
 Autor komentarza: SWJar
Data: 09-10-2023 19:32:26 
Szkoda, po tym co się stało w walce z Canelo dobrze by było jakby dorzucił mistrzostwo w Cruiser. Wtedy Canelo mógłby się z nim spróbować o mistrza Cruiser, oczywiście w umownym limicie
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-10-2023 20:00:57 
Kowaliow vs Makabu to byłoby znakomite zestawienie, a na rozgrzewkę w ramach naoliwienia nie młodego już mechanizmu mógłby wziąć Włodarczyka, co pewnie świetnie sprzedałoby się zarówno u nas jak i za wschodnią granicą. Starcie z Briedisem też bym obejrzał, zresztą pewnie nie tylko ja, w ostateczności Rosjanie mogliby zorganizować na swoim poletku lokalną bitwę Jegorow vs Kowaliow.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 09-10-2023 20:34:17 
z jednej strony trochę szkoda, kilka ciekawych zestawień jeszcze udało by się znalazło. Z drugiej strony pewnie ma już dość, nastąpiło zużycie materiału, zarówno mentalne jak i fizyczne. Więc w sumie się nie dziwię. Ciekawe czy Simakow śni Mu się po nocach.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 09-10-2023 20:38:51 
* jeszcze by się znalazło
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 09-10-2023 23:30:04 
Mowcie co chcecie, ale Kowaliow w tamtej walce z Canelo dal mu na tamten okres jedna z ciezszych walk, wczesniej tylko Golovkin dal fajne walki. Do czasu KO fajnie to wygladalo, ciekawe jak walka by sie potoczyla, gdyby Kowaliow wyszedl po pelnym obozie, a nie koniec sierpnia prawie pelny dystans z Yarde, a dwa miesiace pozniej walka z Canelo.
 Autor komentarza: broly
Data: 10-10-2023 11:49:42 
w prime świetny pięściarz, pamiętam jak wszyscy czekali na jego walkę z Adonisem Stevensonem, szkoda że wtedy do tego nie doszło...
 Autor komentarza: SWJar
Data: 11-10-2023 20:19:51 
A mi się nie podobal Kowal w walc z Canelo, jakby bez siły zupełnie te uderzenia. Taki puncher a Canelo wygladał przy nim na większego bombardiera. No ale na punkty Koval wygrywał wtedy do czasu KO
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.