DE LA HOYA PODAŁ NAZWISKO GRUDNIOWEGO RYWALA RYANA GARCII

Oscar De La Hoya potwierdził powrót po pierwszej zawodowej porażce Ryan Garcii (23-1, 19 KO). Pomimo pewnych niesnasek ta dwójka będzie nadal współpracować.

"KingRy" w kwietniu przegrał w siódmej rundzie po haku na korpus Gervonty Davisa. Po wszystkim zmienił narożnik i ogłosił przejście do kategorii junior półśredniej.

Szef grupy Golden Boy Promotions poinformował, że jego pupilek pojawi się w ringu 2 grudnia w San Antonio. Gala będzie pokazywana na platformie DAZN bez dodatkowych opłat. Naprzeciw niego stanie Oscar Duarte (26-1-1, 21 KO).

- Ryan spotka się z gościem, który notuje serię kolejnych jedenastu nokautów. On potrafi uderzyć, lubi atakować i da nam twardą przeprawę. Po porażce z Davisem to naprawdę fajny rywal dla Ryana - mówi De La Hoya, który chce w przyszłym roku skonfrontować Garcię z Teofimo Lopezem (19-1, 13 KO), championem federacji WBO w limicie 63,5 kilograma.

- Chętnie porozmawiam z Bobem Arumem o takim pojedynku, ale poza Lopezem jest jeszcze kilka innych ciekawych opcji - dodał "Złoty Chłopiec".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.