FRANCIS NGANNOU Z UZNANIEM, ALE I OSKARŻENIAMI WOBEC FURY'EGO

Francis Ngannou popłynął nurtem oskarżeń Deontaya Wildera. Teraz to on zarzuca Tysonowi Fury'emu (33-0-1, 24 KO) majstrowanie przy rękawicach. Panowie spotkają się 28 października w Arabii Saudyjskiej.

- Fury to spryciarz jeśli chodzi o rękawice i musimy być na to czujni. Według mnie oszukuje. Wilder na to narzekał, gdy walczyli między sobą, słyszałem zresztą wiele innych skarg na jego rękawice. Nie wiem czy to prawda, ale musimy to dokładnie sprawdzić - stwierdził były mistrz UFC.

- Gdy stanąłem naprzeciw niego na spotkaniu oko w oko, zobaczyłem jak wielki jest ten facet. Co prawda pokazywał mi swoje boczki i brzuszek, ale powiedziałem mu: "Nie dam się oszukać, widziałem co robisz w ringu". Gdyby oceniać Tysona po formie fizycznej, wydawałoby się, że czeka mnie łatwa walka. Widziałem jednak, co ten sk***l potrafi w ringu i nie dam się nabrać - dodał z uznaniem do umiejętności bokserskich rywala Ngannou.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 23-09-2023 15:55:09 
Fury będzie miał portki pod pachy więc sie jego boczkami nie musisz martwić Francis.
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 23-09-2023 18:52:52 
Jak urwie dwie rundy, to będzie sukces
 Autor komentarza: falken
Data: 25-09-2023 08:06:30 
Eryk, przypuszczam, że ma na umowie wpisane, że przed końcem czwartej nie może go poskładać na deski - inaczej takie eventy by się nie sprzedawały, a tak naiwni będą to kupować wierząc, że gościu z mma ma jakiekolwiek szanse z pięściarzem i to mistrzem...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.