BELLEW: CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ JOSHUĘ Z RUIZEM, POTEM Z FURYM

Tony Bellew przez całą karierę wspierał i dopingował Anthony'ego Joshuę (26-3, 23 KO). Teraz wytypował zawodnika, z którym chętnie zobaczyłby AJ-a w kolejnym pojedynku.

Panowie dobrze się znają, bo Joshua i Andy Ruiz (35-2, 22 KO) walczyli już dwukrotnie w 2019 roku. Za pierwszym razem Meksykanin zastopował Anglika w siódmej rundzie, lecz w rewanżu Joshua zrewanżował się mu wygraną na punkty. W stawce tamtych potyczek były pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Dziś obaj wciąż mają mistrzowskie aspiracje, ale na walkę o tytuł będą musieli poczekać. Stąd też pomysł Bellew na dokończenie trylogii.

- Chciałbym zobaczyć ich po raz trzeci w ringu, podoba mi się taka walka. Wierzę, że tym razem AJ zmiażdży Ruiza na proch. Chciałbym również zobaczyć rewanż AJ-a z Dillianem Whyte'em. To dwie walki, które chciałbym zobaczyć teraz, oczywiście jednak najbardziej chciałbym zobaczyć pojedynek AJ-a z Tysonem Furym. Najpierw Ruiz, potem Fury - powiedział Bellew.

PROMOTOR DUBOIS OFERUJE WALKĘ DRUŻYNIE JOSHUY >>>

Przypomnijmy, że po porażkach z Usykiem Joshua zmienił trenera na Derricka Jamesa. W kwietniu wypunktował Jermaine'a Franklina, a w sierpniu ciężko znokautował Roberta Heleniusa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 21-09-2023 14:25:12 
Ruiz - AJ? Bellewowi Łorren placi za takie wypowiedzi?

Walka nr 2, tragedia. Joshua w trampkach biegowych uciekajacy po ringu przez 12 rund. Wypuscil z siebie 30 ciosow i rzekomo "zdekoronowal" mistrza Ruiza.

Proponuje Hrgovic - AJ, Bakole - AJ ITD. A nie stara stechlizne
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-09-2023 15:25:07 
A gdzie Wilder ?
To byłaby ciekawa walka tyle że AJ do niej nie wyjdzie bo może się skończyć na ciężkim k.o.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-09-2023 15:48:48 
Żadnych odgrzewanych kotletów. Ruiz znowu się nie przygotuje, bo on po tym jakie warunki finansowe ostatnio stawiał, już tylko szuka pieniędzy. Sama walka nic nie da Joshule.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 21-09-2023 18:42:57 
Bellew pewnie nawet nie ogląda nowych prospektów. Nie zdziwiłbym się, gdyby nie kojarzył Bakole lub Sancheza.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 21-09-2023 18:50:10 
Joshua przynajmniej wychodzi top przygotowany, Wilder to samo, tylko jednemu łeb przeszkadza i jajka się kurczące jak w zimnej wodzie, a drugi nosi za ciężą zbroje i trener mu dosypuje trutkę na szczury do bidona, a maciora cygańska żeby wrócić do formy to rok potrzebuję. I nawet do prime swojego szans nie ma, bo mocno jest zdezelowany a, żeby 70% miał z Alabamy. Czas każdemu tyka, trzeba jak Sasza albo Black Polska zrobić cykl turbo i wtedy przed 40 stka się lata jak 25 latek heh.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.