WARSZAWSKA GRANDA - WARSAW BOXING CUP

Granda na warszawskim Torwarze - to już dwudniowa impreza podzielona na starty doświadczonych zawodników i tych, których przygoda z turniejami pięściarskimi dopiero nabiera rumieńców.

Dla wszystkich zawodników w ramach wpisowego dostępna będzie koszulka na ramiączka TOP TANK Warsaw Boxing Cup!  W formularzu na stronie Orzeł i Syrenka >>> należy zaznaczyć rozmiar. Dla osób nie mających własnych strojów bokserskich istnieje możliwość walczenia w tej koszulce. Walczymy tylko w strojach bokserskich  Zapisy trwają do 19 września  Specjalny posiłek regeneracyjny w cenie 10 złotych dla zgłoszonych zawodników: ryż, kurczak grillowany, sałatka + napój izotoniczny (należy zaznaczyć w zgłoszeniu on-line).

WARSAW BOXING CUP odbędzie się w przestronnej sali Legia Fight Club przy Łazienkowskiej 6a w dniu 30 września 2023 od godziny 17:00 (waga od godz. 14:00)

86.Warszawska Granda to juz 1 października 2023 roku.

godz. 08:00 - 09:00: - waga i badanie lekarskie
godz. 10:00 - 13:00 - : walki sparingowe
godz. 13:00 - start turnieju

Przypomnijmy, że od 4 października rozpoczynamją się specjalne przygotowania w LEGIA FIGHT CLUB pod kątem zbliżających się zawodów, a przygotowania realizowane beda pod okiem trenera II klasy, absolwent AWF, doświadczonego szkoleniowca i aktywnego zawodnika Pawła Michalika wspieranego przez żonę, wicemistrzyni Europy w kickboxingu Paulinę Saczuk - Michalik, a trzecią osobą uszlachetniająca poczynania adeptów pięściarstwa będzie mistrz Europy Bogdan Gajda.

Jeśli chcecie skorzystać z możliwości uczestniczenia w treningach, to jest to najlepszy okres, aby zacząć.

Warszawska Granda na pięści - Boks Olimpijski - Warsaw Boxing CUP Torwar

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.