DANIEL JACOBS CHĘTNIE WRÓCI WALKĄ Z JERMALLEM CHARLO

Nieaktywny od półtora roku Daniel Jacobs (37-4, 30 KO) przymierza się do powrotu na ring i rzuca w eter nazwisko Jermalla Charlo (32-0, 22 KO). A przecież mistrz WBC wagi średniej pauzuje jeszcze dłużej.

Charlo pozostaje nieaktywny od 26 miesięcy, ale wciąż zasiada na tronie World Boxing Council. Jacobs w przeszłości dwukrotnie był mistrzem świata wagi średniej. Obaj długo pauzują, obaj mają wciąż duże nazwiska, być może więc nie jest to najgłupszy pomysł?

BÓJKA NA ZAPLECZU - PLANT UDERZYŁ CHARLO (WIDEO) >>>

- Nie wdaję się z nikim w dyskusję, ale od lat chciałem walczyć z Jermallem Charlo. I po tylu latach wciąż chcę tego pojedynku, jestem na niego gotowy od strony fizycznej i mentalnej. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale chciałbym tej walki. Stać mnie jeszcze na dwie dobre potyczki, najważniejszy będzie więc odpowiedni dobór przeciwnika - powiedział Jacobs.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 28-08-2023 16:57:49 
Dobra walka. Ten Charlo to by się wziął do roboty w końcu. 33 lata, a on jakąś fajną walkę to miał z Derewiaczenką z 3 lata temu. Ma potencjał, a go zmarnował. Będzie w najwyższej formie pewnie tak jeszcze z 2-3 lata. Po walce z Derewiaczenką myślałem, że trochę zawojuje średnią czy superśrednią, a chłop spoczął na laurach
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.