MISZKIŃ O WALCE USYK vs DUBOIS O 3 PASY WAGI CIĘŻKIEJ

- Szanse Dubois na wygraną drastycznie spadły w momencie, gdy Usyk zatrudnił go kiedyś jako sparingpartnera i zdążył dobrze poznać - mówi Maciej Miszkiń o sobotniej walce Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) z Danielem Dubois (19-1, 18 KO) o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej we Wrocławiu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 22-08-2023 20:58:04 
Joyce zrobił karierę na trzech gościach Jennings, Doubis, Parker - w sumie świetni przeciwnicy ale wszyscy idealnie pasowali mu stylowo - walczyli jak swarmerzy i się odbijali od wielkiego twardego zawodnika. Z Usykiem czy furym czy nawet Sanchezem było by zupełnie inaczej a pewnie i z Frankinem by nie błyszczał.

Ale też na twardego wielkiego silnego kołka jest jeszcze sposób - jeszcze większy i twardszy kołek :).

W tym przypadku nie bardzo widzę co mógłby zrobić - Usykiem nie zostanie a większy od chinola nie będzie - wiek na zmiany bardzo zaawansowany.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 22-08-2023 22:34:46 
ups pomyliłem tematy
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 23-08-2023 10:03:48 
A kto to jest Doubis?

Co do Joyce'a, z mniej więcej tych względów długo w niego wątpiłem, ponieważ walki nawet z Takamem czy Hammerem pokazywały też jego ograniczenia. Myślałem, że Parker - szybszy, dobry w obronie, z dobrą kondycją - nie da się zajechać i Joyce'a objedzie. Ku mojemu zdziwieniu Parker wyszedł ciężki jak nigdy przedtem ani potem i wziął kurs na zderzenie z pociągiem. Natomiast nie zgodzę się, że CV Joyce'a ogranicza się do swarmerów. Walki z Jenningsem nie pamiętam, ale Dubois czy Parker nie powiedziałbym, że walczyli jak swarmerzy, raczej po prostu nie walczyli defensywnie. No i do tego CV należy dopisać przynajmniej Takama.
Co do kołków to się zgadza, jak o bokserach bez defensywy napisał tu chyba Marcin, zawsze znajdzie się ktoś, kto przyjmie i odda mocniej. Chociaż w sumie Zhang nie musiał nawet za bardzo przyjmować.
 Autor komentarza: DyktaT
Data: 23-08-2023 10:10:25 
Bardzo lubię słuchać Pana Miszkinia. Przeważnie ma celne spostrzeżenia, chyba, że walka dotyczy jego znajomych - wtedy jest niezwykle stronniczy.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 23-08-2023 12:44:22 
Miszkin spoko gosciu i chłodna analiza, fajnie że nie poddał sie po kanale sportowym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.