PRICE: DUBOIS JEST SKROJONY POD USYKA

David Price od początku stawiał na Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO), ale czym bliżej walki, tym bardziej jest przekonany o jego zwycięstwie nad Danielem Dubois (19-1, 18 KO).

- Styl robi walkę, a Price wydaje się wręcz stworzony dla Usyka. To zawodnik skrojony dla mistrza. Owszem, jest duży i silny, ale przy tym wolny na nogach. Usyk będzie zbyt zwinny i ruchliwy, on oszuka Dubois. Poza tym w drugiej połowie walki Daniel będzie już raczej wyczerpany, bo będzie musiał ruszać się więcej niż zazwyczaj i reagować na różne zwody, a to odbiera dużo energii. Dubois bije mocniej niż Chisora, który dał Usykowi trudną walkę, ale to zupełnie inny typ zawodnika. Styl robi walkę, a styl Dubois będzie mistrzowi pasował i wygra w końcowych rundach - przekonuje olbrzym z Liverpoolu.

Pojedynek o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej już w sobotę na wrocławskim stadionie. Bilety na galę wciąż do nabycia TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Uznam
Data: 23-08-2023 09:50:09 
To waka w stylu Liston - Ali. Widomo kto jest Listonem i jak się skończyła. Aczkolwiek typuję tu rozstrzygnięcie na punkty.
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 23-08-2023 13:02:52 
"Styl robi walkę, a Price wydaje się wręcz stworzony dla Usyka."
Redakcjo, coś pomyliliście
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.