ŁOMACZENKO SZYBKO NIE WRÓCI - STEVENSON Z KIMŚ INNYM O PAS WBC

Bob Arum w rozmowie ze Steve'em Kimem poinformował, że zamierza zorganizować Shakurowi Stevensonowi (20-0, 10 KO) walkę w listopadzie, ale o wakujący pas WBC wagi lekkiej nie powalczy z nim Wasyl Łomaczenko (17-3, 11 KO).

Bezdyskusyjny mistrz w limicie 61,2 kilograma - Devin Haney, musiał bronić tytułu WBC w starciu ze Stevensonem. Wybrał wyższą kategorię i Regisa Prograis, więc Shakur zaboksuje o wakujące trofeum. Drugi na liście rankingowej był Łomaczenko, obaj są promowani przez grupę Top Rank, więc kibice mieli nadzieję na konfrontację dwóch artystów ringu.

- Łomaczenko chce wziąć wolne w tym roku, wrócić na Ukrainę i zobaczyć jak tam mają się sprawy. Trudno mu teraz skupić się na boksie. Postaramy się więc ściągnąć dla Stevensona najlepszego możliwego rywala - powiedział Arum.

Następni w kolejce rankingu WBC są Isaac Cruz oraz Frank Martin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 11-08-2023 12:20:32 
Z Cruzem też świetne zestawienie bo okiełznać Pitbulla łatwo nie jest. Powinny zdecydować znacznie większe umiejętności techniczne i inteligencja ringowa Shakura. Na punkty Stevenson.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 11-08-2023 12:24:11 
Mało rozsądne ze strony Łomy brać wolne w końcówce kariery. Każdy rok robi różnicy i staje się coraz słabszy.

Oprócz Łomy, Davisa i Haneya to dla Shakura nie ma zbyt dużych wyzwań. Każdego innego z łatwością rozwali.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 11-08-2023 12:26:28 
Szkoda. Nie wiem co w międzyczasie robił Vasyl i co się zmieniło na Ukrainie w międzyczasie ale wydłużona przerwa na pewno nie wpłynie dobrze na jego kolejny występ i całą jego karierę
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.