BETERBIJEW ZE SMITHEM DOPIERO W STYCZNIU

Za dziewięć dni Artur Beterbijew (19-0, 19 KO) miał bronić pasów WBC/IBF/WBO wagi półciężkiej z Callumem Smithem (29-1, 21 KO), jednak przez problemy z zębem musiał wycofać się z tego pojedynku. Organizatorzy podali już jednak nową datę.

Długo musimy czekać na ten pojedynek. Pierwsza diagnoza mówiła o przerwie championa minimum do listopada. Ale będzie potrzebował jeszcze dłuższej przerwy.

Beterbijew i Smith skrzyżują ostatecznie rękawice 13 stycznia w Quebec City.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 08-08-2023 16:30:27 
Ruskie to jednak lubia marnowac sobie kariery, albo przez obijanie cala kariere bumow, Gasijev i Beterbijev to dobitne przyklady jak marnowac kariere. I nie, Gasijeva nie zniszczyly kontuzje, on juz od kilku lat ma kontuzje zaleczone, a obija w heavy jakichs ogorkow i omija wyzwan. Beterbijev tylko Gvozdyk i dlugo nic.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 08-08-2023 16:35:32 
Zaatakował go kamień nazębny, czy może po lakowaniu nie może dojść do siebie ? Wiem, śniła mu się próchnica. Ech cały Beterbijew i jego zdrowotne przygody..
 Autor komentarza: Marduk
Data: 08-08-2023 17:26:45 
Niech Bivol w międzyczasie Gvozdyka weźmie, zawsze fajnie to będzie wyglądało w jego CV. Na walkę z Beterbijewem za długo musielibyśmy czekać, a Bivol już za długo jest bez przeciwnika.

Zresztą Beterbijew już stary, a w ewentualnej walce z Bivolem miałby już 39 lat.
 Autor komentarza: hms
Data: 08-08-2023 17:44:42 
Półciężka to chyba lider jeśli chodzi o świetne walki, które się nie odbyły:
Michalczewski - Jones Jr, Kowaliow - Stevenson, Biwoł - Beterbijew....
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 08-08-2023 17:46:02 
Po co ta walka ja się pytam? Skoro Beterbiev podkreśla łamaną angielszczyzną od dawna, że interesują go pasy to czemu nie może dopiąć walki z Bivolem? Czy tam w ogóle jakieś rozmowy trwają? Przeca tym gościom została tylko jedna ważna walka, a czas leci. Beterbiev zaraz 39 na karku, ja rozumiem długowieczność w sporcie, ale przecież zaraz się może okazać, że czas da o sobie znać. A Bivol zblokowany, bo Canalia się boi walczyć z nim w 168... Szkoda, bo obydwaj pięściarze to jest top10 p4p i taka walka mogłaby wiele wyjaśnić. Bivol to naprawdę zdolny i technicznie spójny zawodnik pokroju Crawforda, a tu nie ma z kim walczyć. W dobie wszelkich unifikacji i wielkich walk to jest troszkę marnowanie czasu. Callum Smith to jest solidny pięściarz, ale jak on ma przetrwać z Beterbievem? Ta walka to jest totalny misjach i szkoda czasu, a teraz jeszcze jest przełożona o pół roku.... No ręce opadają...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2023 17:59:39 
Kto by się tam ruskimi przejmował..swoją drogą ładnie to przesunęli - 5 miesięcy, hehe. Słaby okres w półciężkiej.
 Autor komentarza: hms
Data: 08-08-2023 18:03:03 
Może właśnie dlatego im się nie spieszy, że została im jedna duża walka? Wyobraź sobie, że jeden z nich wygrał. Jaką następną walkę z ich udziałem byś zobaczył? Żadną. Gwozdyk pokonany, Ramirez pokonany, Smith Jr pokonany, Canelo pokonany.

Na ten moment już w tej wadze zostali tylko Smith i zwycięzca Buatsi-Azeez, których da się jakoś tam sprzedać jako przeciwników. Jakby jeden z nich wygrał z drugim to braknie ciekawych walk w tej wadze więc będą to odciągać w czasie
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 08-08-2023 19:43:28 
Też prawda. Ale Bivol jest jeszcze względnie młody, ten facet ma zadatki na szczyt p4p i chcę go widzieć jak najwięcej. Tymczasem posucha i nie ma kogo bić. Powinien teraz się lać z Buatsim i potem unifikacja z Arturkiem. A tu chuj
 Autor komentarza: Polakos
Data: 08-08-2023 19:54:55 
A według mnie ludziom kadyrowa wcale nie musi zależeć na takiej walce - w tym wieku raczej by przegrał, a jaki ktoś później miałby interes żeby z nim zawalczyć? Kasy nie generuje, tytułów by nie miał żadnych, a dalej by pozostawał groźny i mocno bijący. Nie wspominając o tym, że walka dwóch ruskich też wielkich zysków nie wygeneruje. Być może chcą jeszcze coś ugrać na Brytolach. Zresztą bivol posiada pas WBA a i tak go każdy olał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.