KEITH THURMAN CHCE WRÓCIĆ, A POTEM ZAATAKOWAĆ CRAWFORDA

Czy Terence Crawford (40-0, 31 KO) ma jeszcze co szukać w wadze półśredniej? Świetną walkę mógłby mu dać młody byczek Jaron Ennis (31-0, 28 KO), ale na ochotnika zgłasza się również dawny numer jeden - Keith Thurman (30-1, 22 KO).

Przez sześć i pół roku "One Time" stoczył tylko trzy walki. Wciąż jednak ma duże nazwisko i jako ewentualny rywal mógłby podkręcić sprzedaż PPV.

- Zawsze mówiłem, że Crawford jest w ringu bardzo sprytny i przebiegły. Ale największą różnicę w tej walce zrobiła jego przewaga szybkości. Zawodnicy przychodzący z niższych kategorii przynoszą z sobą często swoją szybkość, a Crawford zaczynał w wadze lekkiej. Spence okazał się zbyt wolny. Coś podobnego przytrafiło mi się w walce z Mannym Pacquiao - mówi były mistrz świata wagi półśredniej.

- Chciałbym zmierzyć się z Crawfordem, lecz muszę być znów aktywny. Najpierw pozwólcie mi wrócić, a potem miejmy nadzieję znów dam największe i najlepsze walki - dodał Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 31-07-2023 19:59:02 
to ten przed którym ponoć uciekał Floyd ??? a złupił go 41 letni pacquiao :)))).
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 31-07-2023 19:59:14 
Pokona Ugasa czy Ennisa i bez wątpienia byłby mocnym mandatory do jego pasów. Pytanie, czy jednak Crawford nie jest już jedną nogą w 154.. Oczywiscie dopóki "Bud" nie zwakuje oficjalnie pasów w welter, Keith może sobie o takiej walce myśleć.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 31-07-2023 21:58:41 
Jak on ma pokonać Crawforda, jak tak jak piszecie 41 letni Pacquiao go pokonał.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-08-2023 00:39:59 
Keith to bardzo solidny zawodnik ale gdzie Rzym a gdzie Krym. Thurman jest bardzo dobry niemalze we wszystkim ale ma tez pięte achillesowa, ktora Crawford by wykorzystal juz w poczatkowych rundach. Kto ogladal walki Keitha wie, że to duży, silny, dynamiczny zawodnika ale praktycznie kazdy cios na schaby odbiera jakby ktos mu gwozdzia tam wbijał. Keith vs Spence byloby bardziej zrozumiale (jakby obydwaj wygrali po 1 walce w podobnym terminie) ale Crawford to go zniszczy, zwlaszcza że Thurman praktycznie nie walczy, kontuzje, inne pauzy itd troche zakopaly jego swietnie zapowiadajaca sie kariere (byc moze w pewnym momencie byl on najlepszym welter)
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 01-08-2023 21:43:52 
Na Thurmana to nawet Claressa Shields ostrzy pazurki, że mu wpierdoli. To by było przełomowe wydarzenie w sporcie światowym ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.