KAMBOSOS CHĘTNIE SPOTKA SIĘ TERAZ Z ŁOMACZENKĄ

George Kambosos Jr (21-2, 10 KO) wygrał eliminator do pasa IBF wagi lekkiej, choć zdaniem wielu to ręka Maxi Hughesa powinna powędrować w górę. Australijczyk chętnie spotka się teraz z Wasylem Łomaczenką (17-3, 11 KO).

Absolutny mistrz Devin Haney (WBC/WBA/IBF/WBO) prawdopodobnie zmieni kategorię na junior półśrednią, a wtedy wszystkie pasy będą wakujące. Kambosos zawalczy wtedy o tytuł International Boxing Federation, a potencjalnym rywalem mógłby być właśnie Ukrainiec.

- Bardzo chętnie spotkam się w następnej walce z Łomaczenką. Przede mną występ na dużym stadionie, a on będzie bardziej otwarty na prawdziwą walkę niż był Hughes. No i mogłaby to być potyczka o pas IBF - mówi Kambosos.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 25-07-2023 10:37:17 
Jak Haney obsra zbroję i nie wyjdzie do Shakura to Łomaczenkę to bym bardziej widział z Shakurem Stevensonem. Ewentualnie Gervonta Davis też mógłby zawalczyć z Shakurem Stevensonem, ale pewnie też obsra zbroję.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 25-07-2023 15:02:24 
Starcie Davis vs Stevenson jak dla mnie mało realne - telewizje, promotorzy. Co prawda można to obejść, ale jakoś wątpię żeby zespół Tanka bardzo mocno zabiegał o taką walkę. Natomiast walka Shakura z Łomą wydaje się być taka naturalna i w sumie oczywista, obaj w jednej stajni, wysoko notowani, jakiś pas pewnie zostanie dorzucony do stawki pojedynku.

Co do Kambososa to nie wiem jaki mają pomysł na niego, ale bardziej bym go zobaczył z Keyshawnem Davisem żeby sobie młody budował rekord niż w walkach mistrzowskich. Miał swoje 5 minut, dobrze je wykorzystał, zwycięstwa z Lopezem nikt mu nie zabierze, ale to jednak nie ta liga.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 25-07-2023 15:35:50 
Z pyszałkiem lepiej nie, bo znowu dostanie, a i tak zacznie się wycie jego i psychofanów, że rzekomo wygrał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.