BRADLEY I STEVENSON ZGODNI: SĘDZIOWIE OKRADLI HUGHESA

Timothy Bradley i Shakur Stevenson są zgodni - Maxi Hughes (26-6-2, 5 KO) został kilka godzin temu obrabowany ze zwycięstwa nad George'em Kambososem Jr (21-2, 10 KO).

- Hughes został okradziony i to bezprecedensowo. To było straszne, Kambosos został wyboksowany. Nie mógł nic zrobić. Nie wie, jak skracać dystans. Ma krótkie ręce, próbuje wejść w półdystans i nie wie, jak to zrobić - stwierdził Bradley.

- Kiedy walczysz z kimś, kto wie, jak utrzymywać dystans, utrudnia to walkę człowiekowi wchodzącemu w półdystans, to proste. Nie punktowałem tej walki, ale wiem tylko, że Hughes dominował, a wszystko zaczęło się od fatalnej decyzji Kambososa, który chodził w prawo, kierując się na lewą rękę Hughesa (Brytyjczyk to mańkut - dop.red.) - dodał były mistrz dwóch kategorii wagowych.

- Uważam, że to było oszustwo. Myślę, że Maxi dobrze boksował i był po prostu lepszy. Prawda jest taka, że sędziowie powinni spełniać wyższe kryteria. Powinni być tak samo skoncentrowani, jak bokserzy i myślę, że próg wejścia do kariery sędziowskiej powinien być wyższy. Czuję, że nie oglądają pojedynków i nie zwracają na nie w ogóle uwagi, a to psuje boks - wtórował Stevenson.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 23-07-2023 14:50:33 
Stevenson nie dość, że jest świetny na ringu to nieraz dobrze się go słucha, jeśli chodzi o boks i wychodzi do każdego, nikogo się nie boi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.