PRICE: USYK BĘDZIE CZĘSTO TRAFIAŁ, ZASTOPUJE DUBOIS W KOŃCÓWCE

Brytyjczycy zazwyczaj murem stoją za swoimi. Emerytowany już David Price nie daje jednak większych szans Danielowi Dubois (19-1, 18 KO) w konfrontacji z Aleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO).

Pojedynek odbędzie się 26 sierpnia na wrocławskim stadionie mogącym pomieścić około 45 tysięcy kibiców. Ukrainiec będzie bronił pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Anglik to obowiązkowy challenger z ramienia federacji WBA.

USYK TRENUJE 3 RAZY DZIENNIE - PIERWSZY TRENING O 5 RANO >>>

- Nie widzę za dużo szans dla Daniela. Według mnie jest za słaby w defensywie i Usyk będzie go łatwo trafiał. Oczywiście najlepszą obroną jest atak, nie sądzę jednak, aby był w stanie trafić czystym ciosem mistrza. A nawet jeśli czymś trafi, to ciężko będzie o ponowienie akcji. Różnicę zrobią umiejętności techniczne Usyka. Będzie zbyt ruchliwy, zbyt mobilny, będzie często trafiał i przez kumulację ciosów wygra w końcowych rundach - przekonuje olbrzym z Liverpoolu, brązowy medalista olimpijski wagi super ciężkiej z Pekinu (2008).

- To wielka szansa dla Daniela, świetnie sobie poradził z porażką z Joyce'em i wrócił w dobrym stylu, ale Usyk to facet na innym poziomie. A nie ma żadnych oznak starzenia się i gorszego boksu w jego wykonaniu. Wręcz przeciwnie, wydaje się, że on z walki na walkę jest coraz lepszy. Życzę Danielowi najlepszego i tak długo, jak da z siebie wszystko, będzie wygranym. Ale moim faworytem jest Usyk - dodał Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-07-2023 18:08:24 
"A nie ma żadnych oznak starzenia się i gorszego boksu w jego wykonaniu. Wręcz przeciwnie, wydaje się, że on z walki na walkę jest coraz lepszy."

niektórzy jednak twierdzą, że Usyk był w ostatniej walce gorszy niż w przedostatniej :).
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-07-2023 18:53:11 
Widzę to podobnie tyle tylko że z urzędu daje Danielowi te 20% szans bo jakby nie było to młody byk i puncher więc zawsze może zaskoczyć czymś mistrza nawet niekoniecznie dzięki swoim zasługom.

Co do Duboisa to ja mam wrażenie że walka z Joycem go złamała i nie bardzo w niego wierzą. Walkę z Usykiem powinno poprzedzać pokonanie kogoś lepszego niż Lerena. Tyle że on od kogoś lepszego mógłby dostać łomot .
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-07-2023 20:09:37 
Z lereną to on miał kupę szczęścia. Tam na upartego mógł sędzia to przerwać, a sam Lerena też sie nie popisał mając wywracającego się o własne nogi rywala.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 22-07-2023 09:11:41 
''niektórzy jednak twierdzą, że Usyk był w ostatniej walce gorszy niż w przedostatniej :).''

Nie ''niektórzy'' tylko wszyscy tak twierdzą debilu, a jak zobaczysz tę walkę to sam stwierdzisz to samo. Nawet czytając same karty punktowe, albo statystyki ciosów, widać gołym okiem, że Usyk był gorszy niż w 1 walce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.