YARDE WRÓCI NA GALI ZHILEI vs JOYCE II

Rewanż Zhanga Zhileia (25-1-1, 20 KO) z Joe Joyce'em (15-1, 14 KO) już 23 września, a tymczasem karta walk londyńskiej gali zaczyna nabierać rumieńców.

Między liny wróci bowiem Anthony Yarde (23-3, 22 KO), który spróbuje przywrócić karierę na odpowiednie tory po porażce z Arturem Beterbijewem (19-0, 19 KO) w styczniu bieżącego roku. Brytyjczyk uległ wówczas w ósmej rundzie, ale w momencie przerwania walki prowadził na dwóch kartach sędziowskich i pozostawił po sobie naprawdę dobre wrażenie. Rywal pozostaje nieznany.

Głównym hitem imprezy na Wembley oczywiście rewanż chińsko-brytyjski, przypomnijmy - w pierwszym pojedynku Zhilei dość niespodziewanie zastopował Joyce'a w szóstej rundzie, rozbijając jego prawe oko. Brązowy medalista olimpijski z Pekinu zdobył wówczas pas tymczasowego mistrza WBO, a jeśli powtórzy ten sukces, potwierdzi pozycję obowiązkowego pretendenta dla Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 16-07-2023 15:46:45 
Pewnie teraz ze słabszym rywalem natomiast liczę w niedalekiej przyszłości na walkę z Joe Smithem i pewnie jest to możliwe biorąc też pod uwagę jak ładnie się układa współpraca Aruma i Warrena. Brytyjczyk sprawdzony na wysokim poziomie, dawał dobre rundy i też nie dał sobie zrobić krzywdy więc te doświadczenie powinno zaprocentować.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.