JOSHUA UDERZA W BYŁEGO TRENERA

Anthony Joshua (25-3, 22 KO) kontruje byłego trenera Roberta Garcię, który przygotował go do rewanżu z Aleksandrem Usykiem. Po jednej walce AJ rozstał się z nim i zatrudnił Derricka Jamesa.

Pod ręką Jamesa były dwukrotny mistrz świata pokonał już Jermaine'a Franklina, a 12 sierpnia znów wyjdzie do walki z Dillianem Whyte'em (29-3, 19 KO).

ANTHONY JOSHUA: NAJPIERW WHYTE, POTEM WILDER, NA KONIEC FURY >>>

- W ogóle nie czułem, że uczę się czegokolwiek na tamtym obozie. Nie miało dla mnie znaczenia, czy siedziałem tam przez moment, czy siedziałbym przez rok, nie pokazano mi wtedy nic, dlatego zamierzałem po prostu robić swoje. Dla odmiany z Derrickiem Jamesem chłonę każdą sekundę spędzoną wspólnie na sali. Niezależnie od tego, jak skończy się nasza współpraca i czy osiągniemy razem sukces, ten trener jest prawdziwym nauczycielem. Czas spędzony z nim jest bardzo cenny - mówi Joshua.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Soku
Data: 15-07-2023 18:06:08 
Strasznie to słabe, wypowiadać się w ten sposób. Trochę tych fighterów jednak Garcia trenował, dość wspomnieć o takich nazwiskach jak Marcos Maidana czy Victor Ortiz. Sam sobie Aj-Aj-Aj szkodzi taką gadką.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 15-07-2023 18:32:52 
Garcia pierwszy zaczał pieprzyć..
 Autor komentarza: gerlach
Data: 15-07-2023 21:06:30 
Zmusili AJ do wziecia Garcii? Czy moze sam robil huczne tourne za trenerami w USA?
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 15-07-2023 21:50:57 
Garcia zrobił rzecz niedopuszczalną, krytykując było nie było szefa (gościa, który mu płacił). Natomiast ze strony AJa taki rewanż jest trochę słaby i niepotrzebny.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 16-07-2023 01:08:43 
@Ariosto
Zgadzam sie, Garcia zachowal sie jak burak. Teraz AJ zachowal sie jak burak. Powazni ludzie wobec buractwa nie winni ripostowac tym samym (buractwem).
 Autor komentarza: Ogar
Data: 16-07-2023 08:27:49 
Różnica jest taka, że Garcia powiedział prawdę, a Joshua pierdoli głupoty jak dziecko w okresie dojrzewania, tylko po to, żeby dowalić byłemu trenerowi. Pod wodzą Garcii, Joshua wyglądał najlepiej od wielu lat. Gdyby do Usyka wyszedł Joshua z ostatniej walki, to by tam było 10-2 w rundach.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 16-07-2023 11:37:14 
Gdyby Do Usyka wyszedł Joshua z ostatniej walki to wyglądało by to wiadomo lepiej ale i tak Joshua by przegrał bo Usyk to maestro ringowy i zawsze znajdzie sposób żeby ewentualnie wyjść z opresji takie są fakty a Joshua niestety mentalnie to taki duży nastolatek który nie znosi krytyki musi być tak jak On chce inaczej trener jest zły zresztą pokazał to po tej drugiej walce gdzie wyrywał te pasy Usykowi wyszedł z ringu potem wracał bo pewnie mu kazano żeby siary nie robić potem płacz no nie wyglądało to dobrze Franklin to zdecydowanie nie Usyk
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-07-2023 12:03:04 
Ja tam nigdy nie widziałem "chemii" na linii trener-zawodnik. Nie wiem czemu wybrali Roberta ale jak go słuchałem to miałem wrażenie że on w Antka i nie wierzy i mu nie zależy.

Nie wiem czy to prawda czy tylko moje odczucia ale tak miałem jak na nich patrzyłem. Nie sądzę by w tamtym momencie ktokolwiek był w stanie pomóc AJowi wygrać bo Usyk po prostu jest lepszy w takich elementach że Joshua przegrałby pewnie 8 na 10 walk...

Co do samej wypowiedzi... Ta Garcii była większą szpilką. Tu powiedział właściwie to co wynikało ze zmiany trenera której dokonał (zmieniasz trenera to chyba jasne że czegoś Co brakowało i coś ci nie pasowało)
 Autor komentarza: HokusPokus
Data: 16-07-2023 13:22:18 
@Sikso4
"a Joshua niestety mentalnie to taki duży nastolatek który nie znosi krytyki musi być tak jak On chce inaczej trener jest zły"


AJ już kilka razy pokazał, że potrzebuje w narożniku osoby, której autorytet szanuje i docenia i która potrafi właśnie narzucić AJ pewne zachowania. Joshua jest typem, który potrafi się pod presją pogubić, nie radzi sobie z szybką zmianą planu ringowego, kiedy to co zaplanował przed walka się posypie. I właśnie do tego potrzebuje nie włazidupy czy zlewającego coucha a kogoś kto go przestawi na właściwe tory w takiej sytuacji. I w kilku walkach było widać że potrafi słuchać
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.