JOSHUA-WHYTE: HRGOVIĆ ZARYZYKUJE STATUS PRETENDENTA IBF

12 sierpnia w Londynie naprzeciw siebie staną Anthony Joshua (25-3, 22 KO) i Dillian Whyte (29-3, 19 KO). Ale do rozpiski gali w Londynie włączono dwie kolejne walki wagi ciężkiej.

Gdzieś na początku rozpiski brytyjskim kibicom pokaże się Johnny Fisher (9-0, 8 KO), który skrzyżuje rękawice z Harrym Armstrongiem (5-1-1). Pojedynek dziesięciorundowy.

Ciekawiej będzie potem. Filip Hrgović (15-0, 12 KO) - obowiązkowy pretendent do pasa IBF, w teorii mógłby siedzieć miesiącami i czekać na swoją szansę. Chorwat pauzuje jednak od jedenastu miesięcy, postanowił więc podjąć ryzyko i podtrzymać formę. A wszystko spróbuje mu zepsuć dawny sparingpartner Joshuy - Demsey McKean (22-0, 14 KO). Ten pojedynek zakontraktowano na dwanaście rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-07-2023 22:40:40 
Hrgovic nie na wyjscia. Sauerland sie totalnie nie liczy i nie jest w stanie sie nijak przebic przez uklad warrenowo-hearnowski.

Ale Hrgoviciovi swoja droga przydalyby sie ciezsze przeprawy przed walka o tytul, coby sie troche przetarl, nauczyl cierpiec w ringu, przetrwac kryzysy. Poki co tylko Zhilei mu stawil opor
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 15-07-2023 15:27:29 
McKean jest konkret -- oczywiście poziomem do Zhanga nawet nie blisko, ale za to bardzo wyraźnie wyżej od poprzednich rywali Hrgovica. Szykuje się bardzo fajna walka.

Zawsze też fajnie będzie obejrzeć Fishera, chociaż przeciwnicy na razie super słabi i najdalej za rok-dwa będzie musiał już konkretniej podnieść poprzeczkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.