HEARN ODPOWIADA WHYTE'OWI: JESZCZE DZISIAJ DOSTANIE KONTRAKT

Jeszcze dziś informowaliśmy, że Dillian Whyte (29-3, 19 KO) chce ostatecznie przyjąć warunki Eddiego Hearna i zaboksować w sierpniu z Anthonym Joshuą (25-3, 22 KO). Teraz czas na ciąg dalszy historii.

Pierwotnie "Łajdak z Brixtonu" nie był zainteresowany zarobkiem w postaci 3 milionów funtów i zażądał o 7 milionów więcej. W końcu Whyte zmienił zdanie dodając, iż nie wierzy w szczere intencje szefa grupy Matchroom Boxing, sugerując blef. Hearn zdecydował się na błyskawiczną odpowiedź.

- Jeszcze dzisiaj Dillian otrzyma propozycję kontraktu. Jeśli tylko Whyte jest zainteresowany na poważnie, to mamy walkę w sierpniu - podsumował 44-letni biznesmen. Co ciekawe, były pretendent do pasa WBC zaproponował jeszcze inne rozwiązanie.

- Niech zwycięzca weźmie wszystko. Jeśli będą tego chcieli, wejdę w to. Wygram, biorę całą pulę, przegram, nie będą musieli mi płacić. Co Wy na to - zapytał Whyte.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 23-06-2023 20:47:08 
Takie gadki nakręcają atmosferę "zwycięzca bierze wszystko" że niby jaki pewny siebie Whyte, więc nie powiem że gada głupoty.
Czesto się słyszało taką propozycję zgarnięcia całej puli, ale realnie czy kiedyś został tak stworzony jakiś kontrakt na walkę?
 Autor komentarza: Galed12
Data: 24-06-2023 02:28:56 
Nikt czegoś takiego nie zrobi więc to tylko gadanie żeby gadać. Joshua zresztą musiałbym postawić dużo wyższą kwotę.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 24-06-2023 11:01:57 
A ja bym bardzo chciał by podchwycili pomysł i dali Dillianowi ultimatum z zasadami o jakie sam się prosi.

I tak nie zasługuje na kasę a gdyby wiedział że jak przegra nie zarobi złamanego grosza to przynajmniej dałby z siebie w ringu wszystko.

Ale bajki bajkami a rzeczywistość jest inna. Ale pstryczka mogliby mu dać bo wystawił się pięknie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.