NGANNOU ROZPOCZNIE PRZYGODĘ Z BOKSEM OD WALKI Z CHISORĄ?

Nie jest tajemnicą, że Saudyjczycy chcą doprowadzić w grudniu do wielkiej gali wagi ciężkiej. Być może wtedy zobaczymy zawodowy debiut Francisa Ngannou.

Były już mistrz UFC, uważany za jednego z największych puncherów w historii MMA, wymarzył sobie walkę z Furym, Wilderem bądź Joshuą. Raczej nikt tego się nie spodziewał, ale co z walką z Dereckiem Chisorą (33-13, 23 KO)?

Na tym etapie to tylko plotki, ale skoro plotkuje sam Eddie Hearn...

- Oni chcą walk Fury'ego z Usykiem i Joshuy z Wilderem. Ale pojawiły się plotki, że tej samej nocy miałoby dojść do trzeciej dużej walki. I tą walką mógłby być pojedynek Ngannou z Chisorą. I szczerze mówiąc podoba mi się taki pomysł. Nie mogłem sobie wyobrazić Ngannou walczącego jak równy z równym z Furym lub Joshuą, ale z Chisorą jego szanse już będą większe - powiedział promotor Joshuy i Chisory.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 22-06-2023 06:20:32 
Chisora wygra
 Autor komentarza: Ogar
Data: 22-06-2023 08:33:06 
Chisora go zmłóci jak kombajn i po tej walce Ngannou da sobie spokój z boksem i będzie się starał o walkę z Jonesem w UFC. W sumie to niezależnie od jego rywala w boksie tak to będzie mniej więcej wyglądało.
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 22-06-2023 10:29:44 
Koleszka jest pewny siebie skoro chce startować z ciągle groźnym Chisorą. Może Chisora nie ma formy by pokonać top 5 ale tego wreslera to może pokonać
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-06-2023 11:31:52 
Watpie w taka walke, dodatkowo Chisora jest zlym wyborem na debiut, tutaj powinni dac jakiegos Lucasa Browna albo sciagnac z emerytury Dimitrenke tj. jakiegos zawodnika ktory jest kolkowaty i nie trzyma ciosu. Mysle, ze Dereck po prostu zajechalby i ubil zawodnika ktory nigdy nie stal w profesjonalnym ringu.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 22-06-2023 15:27:04 
Ale to nie jest tak że Ngannou idzie tam po mistrzostwo świata spokojnie :)ani ułamka procenta nie ma na to :) po prostu jak każdy żebra o dużą kaskę a jest medialny i tyle :)
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 22-06-2023 19:40:03 
"Chisora go zmłóci jak kombajn"

He, he, dobre :-)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 22-06-2023 22:12:56 
Dwa byku, Ngannou bez szans z prymitywnym, ale napierajacym nonstop Cheezora. Natomiast to co Ngannou ma to pierdykniecie i niestandardowa jak na bokaerskie warunki stojkw, wiec w pierwszych dwoch rundach jest szansa na wypatroszenie Chisory. Potem Ngannou sam padnie kondycyjnie. Takze albo szybka robora Ngannou albo upokorzenie Ngannou .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.