MORRELL: BENAVIDEZ TO WIELKA DZI*KA

Jeszcze wczoraj ogłaszaliśmy porozumienie w sprawie walki dwóch Davidów - Benavideza (27-0, 23 KO) i Morrella (9-0, 8 KO). Sprawy jednak zaczynają się komplikować.

Sam Benavidez zaprzeczył bowiem słowom swojego promotora Sampsona Lewkowicza, twierdząc, iż nic nie jest jeszcze pewne. Wyraźnie rozwścieczyło to Kubańczyka, który przeszedł do kontrataku.

- David Benavidez to wielka dziwka. Jego ojciec to oszust, który zawsze udaje twardego, kryjąc przy tym swoje kompleksy. Jego brat udawał gangstera, a został znokautowany przez Crawforda, na dodatek fatalnie pokazał się w filmie Creed. Benavidezowie to banda tchórzy. Nazywacie Davida "Meksykańskim Olbrzymem"? To pompowany przez wszystkich oszust. Widzę w nim grubego, mało pewnego siebie chłopca. Nie zrobiłby trzech kroków na Kubie, nie tracąc butów. Śmieszne, jak nazywał Alvareza obsrańcem, a kto się teraz zesrał? - zapytał ostro 25-latek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-06-2023 20:05:54 
Ta walka o ile świetna na papierze jest tym dwóm zawodnikom w te chwili do niczego potrzebna. Obaj powinni przede naciskać federacje w których są mandatory (WBC i WBA) by zmusiły koksiarza do walki z którymś z nich, albo do oddania przez niego pasów skoro się do tych walk nie kwapi..
Rudy koksiarz wybiera sobie kogo chce za rywala, olewając obowiązki jakie mistrza dotyczą.. Do walki mogą sobie wrócić posiadając już tytuły, choć pewnie Benavidez po oklepaniu piegowatej gęby ruszy do LHW do Bivola.

Walki jakie powinny się odbyć to Benavidez vs Cancernelo i Morrell vs Mbilli
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-06-2023 20:28:46 
Z tych Benavidezów to niezłe kombinatory alpejskie, teraz ponoć chcą walczyć z Munguią.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-06-2023 20:37:19 
Skoro twój idol ma pełną zbroję przed Davidem, trzeba szukać tych z wiekszymi cojones.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-06-2023 21:58:59 
Sam sobie winien, by zachował WBC to pewnie walka by się dawno już odbyła.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 22-06-2023 15:44:13 
Heh Ci wszyscy bokserzy tak chętnie się nazywają od Suk Dziwek kurewek że chyba faktycznie coś w tym jest w sumie jak każda szmata żebrzą o kasę to i może racja z tymi określeniami :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.