ISKRZY NA LINII OSCAR DE LA HOYA - RYAN GARCIA

Tydzień temu Ryan Garcia (23-1, 19 KO) i jego zespół prawny wysłali list do grupy Golden Boy Promotions, w którym zarzucali naruszenie umowy promocyjnej, a to ich zdaniem unieważniło kontrakt. Oscar De La Hoya szybko kontratakuje.

De La Hoya - były mistrz świata sześciu kategorii, obecnie szef stajni GBP, wniósł pozew przeciwko Ryanowi Garcii, a także jego prawnikowi i doradcy Guadalupe Valencii, aby wyegzekwować kontrakt i dalszą część umowy.

- Tym zgłoszeniem staramy się zapewnić, że Ryan i jego zespół będą honorować pozostałą część jego kontraktu z naszą grupą. Kontraktu, który sam Ryan nazwał "jedną z najbardziej lukratywnych transakcji bokserskich w historii tego sportu". - czytamy między innymi w oświadczeniu Golden Boy Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 17-06-2023 10:03:30 
No ciekawe, bardziej to DLH potrzebuje Garcii niż odwrotnie. Ryan podobnie jak Canelo sobie doskonale poradzi, będzie rozchwytywany, a nawet może to otworzyć przed nim nowe możliwości. DLH nie ma w swojej stajni takich postaci, które zagwarantują wielkie przychody nawet jeśli np. Ortiz prezentuje świetny poziom sportowy to nie ma za sobą tylu ludzi.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 17-06-2023 10:41:54 
Ja tam patrzę na to co dany pięściarz prezentuje w ringu. Popularność kogoś w sieci mam totalnie w dupie. Kto ile ma wyświetleń na instagramie nie walczy. Widziałem jak Tank Davis oddzielił Rayana od mężczyzn w świcie boksu. To nauczka na przyszłość. Chętnie zobaczę jaką lekcję młody z niej wyniesie. A co do konfliktu sądowego, to nigdy nie jest to dobre rozwiązanie. Zamiast walczyć pozaringowo niech się dogada z ODLH, wypełni swój kontrakt do końca i pójdzie w swoją stronę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.