WHYTE: NIE WYDAJE MI SIĘ, ŻEBY JOSHUA NAPRAWDĘ CHCIAŁ TEJ WALKI

- Wciąż nic nie wynika z tych rozmów. Nie wydaje mi się, by Joshua naprawdę chciał tej walki - mówi Dillian Whyte (29-3, 19 KO), który chce wyrównać porachunki z Anthonym Joshuą (25-3, 22 KO).

AJ ma wyznaczoną datę na 12 sierpnia. W teorii jego rywalem miał być właśnie Whyte, jednak dotąd nie ma żadnego przełomu w negocjacjach. A Dillian się niecierpliwi coraz bardziej...

- Chcę jakiejś realnej oferty. Te całe negocjacje nie wydają się ani poważne, ani prawdziwe. To duża walka, zostało ostatnie osiem tygodni do wyznaczonego terminu, a komunikacji praktycznie nie ma żadnej. Nic, po prostu marnują czas na jakieś głupoty. Na wszelki wypadek wciąż trenuję i pozostaję skoncentrowany. Od momentu porażki w 2015 roku jestem gotowy na rewanż. Na ten moment mamy bilans 1-1. Pokonałem go w boksie amatorskim, on mnie w zawodowym, jest remis i nie pragnę niczego bardziej niż wyrównać z nim porachunki. Pójdę z Joshuą na wojnę, będę wywierał na nim pressing, bo to dobry sposób przeciwko niemu. Jestem wystarczająco mocny żeby go znokautować - kontynuował Whyte.

- Jeśli Joshua dostanie propozycję 50 milionów za walkę z Wilderem, to szczerze mówiąc nie będę zdziwiony, jeśli nie będzie chciał ryzykować takiej wypłaty walcząc wcześniej ze mną. Muszę więc dostać jakąś realną propozycję ze strony Joshuy i Eddiego Hearna. Być może tylko używają mojego nazwiska dla promocji, a wybiorą na sierpień innego, słabszego przeciwnika - dodał były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-06-2023 21:28:55 
Wolałbym zobaczyć Chisora vs Whyte III, lub walki obu(pojedynczo) z Różańskim. Następnie po jakimś już "kotlecie" dla każdego z nich w ramach ukoronowania bogatych karier(Gorman,Charr,Smakici...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 15-06-2023 22:29:09 
Tak, tak, prawdopod.graja nazwiskiem Whyte zeby na grudzien zabukowac sobie grubszy hajs. Tzw wylacznosc czyli Joshua obliguje sie wczesniej nie walczyc i dostaje rekompensate 15mln extra.

To samo cala reszta, nagle zachcialo im sie wszystkim walk w lecie. A chyba tylko Usyk jest realnie realny, bo obligatoryjny fight.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.