BEN WROTNIAK CHCE WALKI Z ARTUREM BINKOWSKIM

Art Binkowski (16-5-3, 11 KO) to polonijny pięściarz z Kanady. Ben Wrotniak (6-3, 2 KO) to polonijny pięściarz z Australii. I bardzo chętnie wróci do boksu na walkę z "Orłem".

Przykro było patrzeć na ostatnie wywiady Artura. Ćwierćfinalista olimpijski z Sydney w wadze super ciężkiej skończył jako bezdomny. Ale kiedyś w podobnej sytuacji był Ben.

- To byłaby dla mnie wymarzona walka. Jestem gotowy podjąć wyzwanie. Obaj mamy polskie pochodzenie, obaj kochamy Polskę i obaj mieszkaliśmy na ulicy. Myślę, że to uczciwa walka. Jestem trochę młodszy, ale on ma dużo większe doświadczenie niż ja, był olimpijczykiem. Zapewnimy mnóstwo rozrywki i wielkie bokserskie starcie. To jest w stu procentach gwarantowane - pisze w swoich mediach społecznościowych Wrotniak.

- Proszę zrozumieć jedno, Artur jest sprawny i zdrowy! Nic mu nie jest. To jego styl bycia, jest to po prostu "street" i to jest coś, czego wielu z was, wyrafinowanych i udomowionych ludzi, nigdy nie zrozumie. Ale obiecuję wam jedno, znokautuję go i skopię mu tyłek!

Dodajmy, że Binkowski ostatnią walkę stoczył w 2014 roku, zaś Wrotniak w 2018.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 15-06-2023 16:35:48 
Swego czasu Wrotniak wyzywał do walki Zimnocha.Po co komu walka dwóch homelessów?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-06-2023 18:31:56 
Bińkowski to swój chłop, może i ekscentryczny, ale to olimpijczyk. Więc niech walczy, a i parę dukatów wpadnie do sakiewki, no i będzie się bił w swojej domenie bez zbędnych udziwnień.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 15-06-2023 22:14:18 
Moze w Fame? To sie tam sprzeda
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.