DO TRZECH RAZY SZTUKA - CONLAN NIE PORZUCA MARZEŃ O MISTRZOSTWIE

Do trzech razy sztuka. Była chwila zawahania, jednak Michael Conlan (18-2, 9 KO) postanowił, że raz jeszcze zapoluje na tytuł mistrza świata.

Po porażce pod koniec maja z Luisem Lopezem (TKO 5) Irlandczyk otwarcie przyznawał, że poważnie musi zastanowić się nad swoją sportową przyszłością. Ma w dorobku medal olimpijski, rzeszę oddanych kibiców, ale w walkach mistrzowskich przegrywał przed czasem. O jeden most za daleko? Niespełna 32-letni wojownik z Belfastu postanowił spróbować raz jeszcze.

Conlan zapowiedział, że pomiędzy linami zamelduje się na przełomie listopada i grudnia. I jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w przyszłym roku znów spróbuje swoich sił z elitą wagi piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 13-06-2023 00:29:50 
nic z tego nie bedzie.. obije kilku leszczy na swoim podworki i znow dostanie w pape. Styl ma bardzo widowiskowy ale nie trzyma ciosu na tym najwyzszym poziomie i rywale beda to wykorzystywac.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-06-2023 11:41:53 
Teraz aż się prosi o Conlan vs Łaszczyk. Z Michaela twardziel i uparciuch, niech próbuje w końcu nie jest nudnym egzemplarzem ale prawdziwym rycerzem ringu, więc powodzenia...
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 13-06-2023 12:19:20 
@Marcin
Z jednej strony tak, i można powiedzieć, że dwa razy go zweryfikowali. Ale z drugiej można też to ująć tak, że był bardzo blisko pokonania obecnego nr 2 tej wagi. Myślę, że potencjał jest - czy na mistrza, to bym się nie zapędzał, ale na pewno na fajne walki mogące się na Wyspach dobrze sprzedać, np. Martinez albo Warrington.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.