CARL FROCH I JEGO LISTA TOP 6 BRYTYJSKICH (AKTYWNYCH) PIĘŚCIARZY

Carl Froch zawsze ma dużo do powiedzenia na temat innych, szczególnie na własnym podwórku. Teraz przedstawił swoją szóstkę najlepszych obecnie brytyjskich pięściarzy.

- Moim numerem jeden jest Tyson Fury. Świetny bokser, mistrz wagi ciężkiej, który walczy niczym zawodnik wagi średniej. Moją dwójką jest Josh Taylor. Niesamowity talent i wielki wojownik. Pozostała czwórka już bardzo bliska. To Leigh Wood, Sunny Edwards, Joe Cordina oraz Chris Billam-Smith - powiedział były trzykrotny mistrz świata kategorii super średniej.

Dwóch zawodników z tej listy - Sunny Edwards (19-0, 4 KO), mistrz świata wagi muszej federacji IBF, oraz Josh Taylor (19-0, 13 KO), champion WBO kategorii junior półśredniej, jutro stoczy walki w obronie swoich pasów. Być może więc po weekendzie ranking "Kobry" nieco się zmieni...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzysiek6685
Data: 09-06-2023 10:51:37 
Carl super gość. Pomimo braków technicznych zawsze świetnie się go oglądało. Dawał show. Kogoś takiego jak kobra trochę mi brakuje.
Co do jego rankingu gdzie jest Okolie? hehe do niedawna określanego przez wielu maszyny której nikt w Cruiser nie pokona :P
 Autor komentarza: DrX
Data: 09-06-2023 13:39:37 
@Krzysiek6685
To jest ranking bokserski a nie zapasów ;)
To co odpierdolił w ringu ostatnio Okolie to z boksem nie miało zbyt dużo wspólnego :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.