TRENER DAVISA: TO WSZYSTKO WYJDZIE MU NA DOBRE

Gervonta Davis (29-0, 27 KO) nie może pogodzić się z faktem, że dostał karę więzienia, ale plusów w tej całej sytuacji szuka jego trener Calvin Ford.

"Czołg" na początku maja został skazany za wypadek samochodowy z listopada 2020 roku. Pięściarz miał potrącić i ranić cztery osoby, w tym kobietę w ciąży, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Przyznał się do winy i miał spędzić trzy miesiące w areszcie domowym u swojego trenera. Naruszył jednak warunki tej umowy, więc odbywa resztę kary za kratkami.

- Gervonta ma się dobrze, jest w dobrym stanie psychicznym i cieszy się życiem. Być może nawet tego potrzebował, teraz po prostu pości. I wyjdzie mu to na dobre. To również szansa, by na moment usiąść i przemyśleć pewne sprawy. Powiedziałem mu: pomyśl o tym, co chcesz robić, jak widzisz swoje życie, jak widzisz swoją karierę. Teraz jest sam z sobą, bez tego całego szaleństwa wokół siebie. Siedzi na telefonie, rozmawia z dziećmi i mamą, naprawdę wierzę, że Bóg ma wobec niego plan i dzięki temu Gervonta stanie się wielkim człowiekiem - powiedział Ford.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-06-2023 12:23:30 
Wygra Puchar Davisa nokautując ramie sprawiedliwości. Gervonta to czołowa rakieta wśród puncherów...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-06-2023 12:31:24 
XX lat temu walczył w najniższych kategoriach niepokonany bokser Edwin Valero.
Pewne wybryki uchodziły mu płazem.
Może gdyby trafił do więzienia na dłużej to doceniłby to co ma i nie zrobiłby tego co zrobił.

Jak ktoś ma zryty beret to może tylko docenić coś, jak to straci...
Nie odnoszę się się że więzienie resocjalizuje ale jak gość żyje w przepychu i musi iść siedzieć to może do niego trafi...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-06-2023 16:27:45 
Valero walczyl w 130 i 135 czyli jak Davis. Czy ta "puszka" cos pomoze Davisowi ? Ciezko powiedziec, oby tak ale jakos nie wierze w resocjalizacje. Moze musi po prostu dorosnac (mlody czlowiek ze slamsow z juz ogromna fortuna), a moze na zawsze zostanie "gangsta" uciekajacym z miejsca wypadku (tchórzostwo pierwszy sort). Co do przemocy wobec kobiety szerzej sie nie wypowiadam bo po 1 sprawa chyba zostala umorzona a po 2 w USA w wielu srodowiskach (a w srodowisku czarnoskórych bokserow to juz niemal norma), wrecz nagiminnie kobiety oskarzaja swoich facetow o przemoc, glownie gdy Ci faceci maja pieniadze, a nastepnie wycofuja oskarzenia lub sprawy sa udupiane z braku dowodow.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.