DZIESIĄTKI MILIONÓW DOLARÓW DLA CANELO ZA WALKĘ Z BENAVIDEZEM

Gwarantowana wypłata 40 milionów dolarów plus ewentualne bonusy ze sprzedanych przyłączy PPV - taka oferta pojawiła się na stole Saula Alvareza (59-2-2, 39 KO) za walkę z Davidem Benavidezem (27-0, 23 KO).

Benavidez to dwukrotny mistrz świata wagi super średniej, który nigdy nie przegrał, a pas WBC tracił poza ringiem. Teraz naciska na sławnego Meksykanina, który wykorzystał okazję i zunifikował wszystkie cztery tytuły na granicy 76,2 kilograma.

- Dajcie nam jakieś absolutne minimum, zaś Canelo dajcie wszystko czego chce i oczekuje. My po prostu chcemy swojej szansy, pieniądze na pewno nie będą dla nas problemem. Weźmiemy minimum jakiejś przyzwoitej sumy - zapewnia Jose Benavidez Sr, ojciec i trener Davida.

Sampson Lewkowicz - promotor Benavideza, wysłał ofertę walki Eddy'emu Reynoso, trenerowi i menadżerowi Canelo. Ofertę wartą 50 milionów dolarów. Bo do 40 "baniek" należałoby doliczyć kolejne dziesięć po wpływach ze sprzedaży biletów oraz przyłączy PPV. Co zrobi Canelo?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-06-2023 21:28:44 
chyba wezmie, kasa naprawde solidna a sam Benavidez ostatnio nie pokazal sie zbyt dobrze - tzn. wygral z Plantem ale wydawal sie zajechany waga i kolkowaty. Ja osobiscie w tym zestawieniu nie widze wyraznego faworyta, ale Benavidez jest do przejscia w odroznieniu od Bivola, a z kim tak naprawde Canelo ma teraz walczyc ? Morrel jest grozny i jeszcze zbyt malo popularny, Benavidez jest wrecz ulubiencem srodowiska [eksperci, eksbokserzy wrecz wolaja o ta walke], Bivol jest poza zasiegiem (w ringu) i dodatkowo nie chce rewanzu w LHW, a za walke z Jackiem raczej nikt tyle nie zplaci, lawirantow (sępów) w postaci Charlo czy Andrade nie biore pod uwage, Alimchanuli walki tez nie dostanie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-06-2023 09:14:57 
Jedna z najlepszych opcji dla "Gołębiego serca", nawet dla oka powinno to wyjść bardzo dobrze, a Badou Jack jest kolejnym wyborem. Moim zdaniem ze sportowego punktu widzenia niezłe byłoby zestawienie z Mbili. Tylko kto to dla Meksykanina jest Francuz?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-06-2023 12:38:36 
Łukasz Różański ze swoim mistrzowskim pasem mógłby by być celem dla Canelo.
Umowny limit np. 95kg i pewnie by się dało.
Tylko Canelo musiałby się dowiedzieć...

A można to zrobić tak jak Szpilka zagadał z Jeningsem czy Wilderem, przez twitter.

Nawet jak by się nie udało, to byłaby niezła promocja...

Myślę że zdjęcie Łukasza z pasem i do tego wpis...
Canelo - technika czy siła? Waga 95kg (po przeliczeniu) byłaby dla Ciebie ok?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.