KOWALIOW PATRZY W STRONĘ BADOU JACKA

Trzynaście miesięcy temu Siergiej Kowaliow (35-4-1, 29 KO) udanie zadebiutował w kategorii cruiser, pewnie punktując Terwela Pulewa. Teraz najchętniej zmierzyłby się z Badou Jackiem (28-3-3, 17 KO), championem WBC kategorii cruiser.

Szwed wolałby spotkać się z Canelo, o czym pisaliśmy TUTAJ. Natomiast "Krusher" chętnie zaatakuje pas w drugim limicie. W przeszłości był trzykrotnie mistrzem świata wagi półciężkiej.

- Chcielibyśmy walki z Badou Jackiem o jego tytuł WBC. Patrzymy w jego kierunku i będziemy zmierzać do takiej potyczki. Jeśli tylko nadarzy się taka okazja, na pewno z niej skorzystamy - mówi Egis Klimas, menadżer Kowaliowa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-06-2023 19:37:38 
Ale Jack patrzy gdzie indziej, a więc

Briedis vs Kowaliow
Kowaliow vs Dorticos

i to co by wszystkich ucieszyło, byle pas był w tle,

Cieślak vs Kowaliow.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 06-06-2023 19:41:00 
Mi takie zestawienie pasuje, dwóch utytulowanych zawodniku u schylku karier. Mimo wszystko na chwile obecna to raczej malo prawdopodobne bo tam obowiazkowym jest Gevor i o ile WBC lache by polozylo na Gevora gdyby takiej walki (z Jackiem) chcial rudysyn, o tyle watpie zeby bylo podobnie w przypadku Kowalowa (on nie generuje takiej kasy jak cielec). Pas WBC w CW ostatnimi laty wyglada blado, kiszonka w afryce, teraz zapewne bedzie to odcinanie kuponow przez Jacka, nie wydaje mi sie zeby w najblizszym czasie doszlo do jakiejs unifikacji z WBC w tle, inni mistrzowie wydaja sie mocniejsi od szweda, a on raczej nie zadowoli sie wyplatami za walki z nimi.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 06-06-2023 19:45:08 
Puncher

Dobre zestawienia..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.