WRACA TEMAT DILLIANA WHYTE'A JAKO SIERPNIOWEGO RYWALA JOSHUY

Anthony Joshua (25-3, 22 KO) ma wyznaczoną datę na 12 sierpnia, ale kto będzie jego rywalem? Powraca temat Dilliana Whyte'a (29-3, 19 KO), który jak zwykle bardzo dosadnie wyraża swoje zachcianki.

Eddie Hearn, promotor współpracujący z oboma zawodnikami, potwierdził, iż są prowadzone wstępne rozmowy w tej sprawie. Szef grupy Matchroom miał wczoraj przedstawić swoją ofertę finansową Whyte'owi.

- Nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek rozmowach w sprawie walki z Whyte'em - szybko zareagował w mediach społecznościowych Joshua, który po spodziewanym zwycięstwie w sierpniu miałby w grudniu spotkać się z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO) w Arabii Saudyjskiej.

- Ty dziwaku, który ciągle gada gówniane rzeczy, by potem kasować swoje wpisy, przestań być dziwką i zróbmy tę walkę - skontrował w swoim stylu Whyte.

Przypomnijmy, że panowie spotkali się dotąd dwukrotnie. Za pierwszym razem, gdy dopiero zaczynali swoją przygodę z boksem, w trzech dwuminutowych rundach lepszy okazał się Whyte. Gdy byli już zawodowcami, w grudniu 2015 roku AJ zafundował Dillianowi nokaut w siódmej rundzie pięknym prawym podbródkiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Koko
Data: 03-06-2023 18:20:09 
pisałem już - całe to pieprzenie i podgrzewanie na te super gorące walki trójki joshua-wilder-fury skończy się tym, że Joshua zpotka się z Whyte, Fury z Chisorą a Wilder z jakimś równie trudnym rywalem, Żenada
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-06-2023 20:43:02 
To nie bedzie grudniowej walki. Dylek go skonczy
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 04-06-2023 11:15:10 
Koko
Fury walczył z Chisora trzy razy.. myślisz że zmierza się po raZ czwarty??..to by było coś 🤪
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.