ŁOMACZENKO: REWANŻ POWINIEN SIĘ ODBYĆ, ALE HANEY UCIEKNIE Z WAGĄ

Wasyl Łomaczenko (17-3, 11 KO) czuje się pokrzywdzony werdyktem walki z Devinem Haneyem (30-0, 15 KO). I nie spodziewa się rewanżu ze strony Amerykanina.

Ukrainiec dziesięć dni temu przegrał na kartach wszystkich sędziów, choć wielu znanych zawodników i trenerów podważyło werdykt arbitrów. Łomaczenko czuje się oszukany, chce drugiej szansy, z drugiej jednak strony nie spodziewa się, by ją dostał. Albo po prostu prowokuje niedawnego rywala do podjęcia rękawicy.

TOP 10 P4P MAGAZYNU THE RING >>>

- Ten rewanż powinien się odbyć, lecz moim zdaniem nigdy się nie odbędzie. Haney zrozumiał, że przegrał tę walkę i teraz będzie się bał. Dużo opowiadał o dziedzictwie i spuściźnie, jeśli więc wtedy mówił na serio, to musi wyjść do takiego rewanżu. Ale nie spodziewam się tego. Tak samo nie spodziewam się, by Haney wyszedł do Gervonty Davisa. On zrozumiał, na jakim jest poziomie, czego mu jeszcze brakuje, więc przeniesie się do wagi junior półśredniej, by walczyć z dużo mniej wymagającymi przeciwnikami - przekonuje Łomaczenko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-05-2023 11:03:57 
I tu ciężko nie przytaknąć, bo i rewanż Amerykaninowi się nie opłaca, a i Davis w lekkiej nokautuje Haneya.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 30-05-2023 15:07:51 
No tutaj nie ma nawet o czym mówić dla mnie remis lub minimalnie Łoma pokazał świetny boks a jak się okazuje no o wiele lat młodszy Haney no dosyć blado wypadł nad weteranem Łomaczenką .... Haney pewniak do porażki z Gervontą tu widzę Ko Shakur Stivenson raczej do jednej modry robi Haneya dobrze Łoma mówi zauważył ile mu jeszcze brakuje do tego TOP ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.