TURNIEJ STAMMA: ZNAMIEC Z DRUGĄ WYGRANĄ, MEDAL IWANOWA

Cezary Znamiec (71 kg) odniósł już drugie zwycięstwo i awansował do ćwierćfinału XXXVII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma, który odbywa się w Pułtusku. W tej samej kategorii w 1/4 finału jest także Damian Durkacz. Z kolei medal zapewnił sobie Jarosław Iwanow (57 kg).

Po wczorajszej wygranej z Węgrem Soomą Mesterem, dziś Cezary Znamiec wypunktował (werdykt niejednogłośny 4:1) Ukraińca Dmytro Kulię.

Z kolei Damian Durkacz pokonał – również na punkty 5:0 – Łukasza Zygułę.

W środowych pojedynkach o wejście do strefy medalowej Cezary Znamiec spotka się z Włochem Manuelem Lombardim, a Damian Durkacz z Australijczykiem Billym Polikinghornem.

W 1/8 finału wagi 71 kg Mateusz Urban przegrał z Włochem Salvatore Covallaro 1:4, a Paweł Michalik z Walijczykiem Loanem Croftem 0:5.

W 1/4 finału 57 kg Jarosław Iwanow triumfował w rywalizacji z Rumunem Andriejem Gavea 5:0, a o finał jego przeciwnikiem będzie Irlandczyk Adam Hession.

Do ćwierćfinału kat. 80 kg awansował Rafał Perczyński po zwycięstwie 5:0 z Marcinem Piejkiem. Jutro zmierzy się z pięściarzem z Trynidadu i Tobago Thomasem Jeremiahem, który pokonał Kacpra Gawłowskiego 5:0.

W innej wtorkowej walce wagi półciężkiej Klemens Szczepaniak uległ 2:3 Rakhmatullo Boymatovowi z Uzbekistanu.

Już w poniedziałek do ósemki zakwalifikował się Jakub Kasprzak (80 kg). O medal powalczy z Uzbekiem Turabekiem Khabibullaevem.

W ćwierćfinałach 63,5 kg Bartłomiej Rośkowicz przegrał z Uzbekiem Adkhajmonem Mukhiddinovem 1:4, a Dominik Palak z Chorwatem Matteo Komadiną 1:4.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.